Retour à la recherche

MAIOR & MAIOR SERVICII SRL

Actif

MAIOR & MAIOR SERVICII SRL este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în municipiul Turda, județul Cluj. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 235.850 lei și un profit net de 115.868 lei cu un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 27214014 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°25757CAEN 8219 n°446

Informations générales

NomMAIOR & MAIOR SERVICII SRL
CUI27214014
N° d'immatriculationJ2010001179128
AdresseStr. GRĂDINILOR, 10, Municipiul Turda, Cluj
Code CAEN principal8210
Codes CAEN autorisés18127020733082108299
Date d'immatriculation26/07/2010
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Turda
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
MAIOR ADINA CAMELIAadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

154 k RON

vs 236 k RON

≈ 30,5 k €

Profit net (2025)

115 k RON

vs 116 k RON

≈ 22,9 k €

Capitaluri proprii (2025)

118 k RON

vs 117 k RON

≈ 23,3 k €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
153 500
≈ 30,5 k €
115 359
≈ 22,9 k €
0
2024
235 850
≈ 47,4 k €
115 868
≈ 23,3 k €
1
2023
295 760
≈ 59,8 k €
243 380
≈ 49,2 k €
1
2022
226 370
≈ 45,9 k €
159 527
≈ 32,3 k €
1
2021
81 560
≈ 16,6 k €
59 188
≈ 12 k €
1
2020
12 250
≈ 2,53 k €
8 274
≈ 1,71 k €
0
2019
22 160
≈ 4,67 k €
38 639
≈ 8,14 k €
0
2018
20 258
≈ 4,35 k €
6 230
≈ 1,34 k €
0
2017
171 650
≈ 37,6 k €
80 680
≈ 17,7 k €
1
2016
188 425
≈ 42 k €
99 803
≈ 22,2 k €
2
2015
113 300
≈ 25,5 k €
54 475
≈ 12,3 k €
2
2014
49 850
≈ 11,2 k €
391
≈ 88 €
2
2013
45 800
≈ 10,4 k €
2 766
≈ 626 €
2
2012
46 213
≈ 10,4 k €
2 052
≈ 461 €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

75,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

98,2%

Ratio de liquidité générale

22,37

Rotation des actifs

1,25

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma MAIOR & MAIOR SERVICII SRL după CUI?

Cauți CUI 27214014. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MAIOR & MAIOR SERVICII SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MAIOR & MAIOR SERVICII SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MAIOR & MAIOR SERVICII SRL, CUI 27214014, nr. Reg. Com. J2010001179128, sediu Municipiul Turda, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MAIOR & MAIOR SERVICII SRL în 2025?

MAIOR & MAIOR SERVICII SRL (CUI 27214014) a avut o marjă de profit net de 75,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).