Retour à la recherche

SIMBAC SA

ActifAssujetti à la TVA

SIMBAC SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Oradea, județul Bihor. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 46.470.037 lei și un profit net de 4.101.594 lei cu 136 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 2717819 · Santé financière

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Bihor n°250CAEN 4299 n°14

Informations générales

NomSIMBAC SA
CUI2717819
N° d'immatriculationJ1991000169055
AdresseSos. BORSULUI, 37/A, Municipiul Oradea, Bihor
Code CAEN principal4299
Date d'immatriculation21/02/1991
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Bihor
Forme juridiqueSA
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
MANOLICA NECULAIadministrator
MANOLICĂ CRISTIANadministrator
GAVRIȘ MARIAadministrator
CII SĂLĂJAN GABRIEL-COSMINadministrator concordatar

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

39,8 M RON

vs 46,5 M RON

≈ 7,9 M €

Profit net (2025)

-4,68 M RON

vs 4,1 M RON

≈ -929 k €

Capitaluri proprii (2025)

11,6 M RON

vs 20,4 M RON

≈ 2,3 M €

Angajați (2025)

91
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
39 820 173
≈ 7,9 M €
-4 678 274
≈ -929 k €
91
2024
46 470 037
≈ 9,34 M €
4 101 594
≈ 825 k €
136
2023
49 153 143
≈ 9,94 M €
1 817 913
≈ 368 k €
137
2022
32 273 264
≈ 6,54 M €
1 324 900
≈ 269 k €
117
2021
32 160 472
≈ 6,54 M €
196 860
≈ 40 k €
132
2020
28 241 676
≈ 5,84 M €
139 085
≈ 28,8 k €
140
2019
32 820 761
≈ 6,92 M €
425 658
≈ 89,7 k €
112
2018
21 984 834
≈ 4,72 M €
141 872
≈ 30,5 k €
94
2017
19 021 020
≈ 4,16 M €
58 102
≈ 12,7 k €
103
2016
16 373 438
≈ 3,65 M €
19 732
≈ 4,39 k €
111
2015
22 945 232
≈ 5,16 M €
110 549
≈ 24,9 k €
119
2014
20 116 556
≈ 4,53 M €
32 221
≈ 7,25 k €
125
2013
18 867 930
≈ 4,27 M €
32 345
≈ 7,32 k €
141
2012
14 795 352
≈ 3,32 M €
109 709
≈ 24,6 k €
140

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

-11,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

-40,3%

Ratio de liquidité générale

0,18

Rotation des actifs

0,76

Chiffre d'affaires / salarié

438 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SIMBAC SA după CUI?

Cauți CUI 2717819. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SIMBAC SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SIMBAC SA?

Datele de facturare sunt denumirea SIMBAC SA, CUI 2717819, nr. Reg. Com. J1991000169055, sediu Municipiul Oradea, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SIMBAC SA în 2025?

SIMBAC SA (CUI 2717819) a avut o marjă de profit net de -11,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).