Retour à la recherche

ZEN PHARMA SRL

Fuziune prin absorbțieAssujetti à la TVA

ZEN PHARMA SRL este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în municipiul Târgu Mureș. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 61.355.716 lei și un profit net de 9.115.732 lei cu 75 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 27059328 · Santé financière

Classement en 2025 : Mureș n°142CAEN 4773 n°77

Informations générales

NomZEN PHARMA SRL
CUI27059328
N° d'immatriculationJ2010000393260
AdressePICTOR NICOLAE GRIGORESCU, 33, Municipiul Târgu Mureş, Mureş
Code CAEN principal4773
Date d'immatriculation15/06/2010
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Mureş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Fuziune prin absorbție

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

47 M RON

vs 61,4 M RON

≈ 9,32 M €

Profit net (2025)

513 k RON

vs 9,12 M RON

≈ 102 k €

Capitaluri proprii (2025)

6,68 M RON

vs 11,1 M RON

≈ 1,33 M €

Angajați (2025)

72

2025

47 M RON

-23%față de 2024Profit net513 k RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20125,17 M RONProfit net: 297 k RON
201312,5 M RONProfit net: 607 k RON
201417,5 M RONProfit net: 979 k RON
201517,8 M RONProfit net: 609 k RON
201622,2 M RONProfit net: 935 k RON
201729,1 M RONProfit net: 873 k RON
201839,2 M RONProfit net: 460 k RON
201940,4 M RONProfit net: 218 k RON
202026,5 M RONProfit net: 358 k RON
202132,4 M RONProfit net: 1,02 M RON
202244 M RONProfit net: 1,22 M RON
202358,5 M RONProfit net: 2,1 M RON
202461,4 M RONProfit net: 9,12 M RON
202547 M RONProfit net: 513 k RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
46 961 493
≈ 9,32 M €
513 107
≈ 102 k €
72
2024
61 355 716
≈ 12,3 M €
9 115 732
≈ 1,83 M €
75
2023
58 526 012
≈ 11,8 M €
2 098 446
≈ 424 k €
78
2022
44 037 415
≈ 8,93 M €
1 224 014
≈ 248 k €
69
2021
32 396 705
≈ 6,58 M €
1 024 215
≈ 208 k €
59
2020
26 491 374
≈ 5,48 M €
357 815
≈ 74 k €
49
2019
40 439 708
≈ 8,52 M €
218 246
≈ 46 k €
38
2018
39 183 504
≈ 8,42 M €
459 878
≈ 98,8 k €
38
2017
29 108 398
≈ 6,37 M €
873 106
≈ 191 k €
34
2016
22 172 508
≈ 4,94 M €
934 699
≈ 208 k €
31
2015
17 834 841
≈ 4,01 M €
609 329
≈ 137 k €
20
2014
17 504 499
≈ 3,94 M €
978 547
≈ 220 k €
17
2013
12 498 880
≈ 2,83 M €
607 274
≈ 137 k €
14
2012
5 169 564
≈ 1,16 M €
297 075
≈ 66,7 k €
6

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

1,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

7,7%

Ratio de liquidité générale

1,12

Rotation des actifs

1,69

Chiffre d'affaires / salarié

652 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2025-03-18—
2010-06-162025-03-10Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.c) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma ZEN PHARMA SRL după CUI?

Cauți CUI 27059328. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ZEN PHARMA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ZEN PHARMA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ZEN PHARMA SRL, CUI 27059328, nr. Reg. Com. J2010000393260, sediu Municipiul Târgu Mureş, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ZEN PHARMA SRL în 2025?

ZEN PHARMA SRL (CUI 27059328) a avut o marjă de profit net de 1,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).