Retour à la recherche

NOROC - TM 2009 SRL

ActifAssujetti à la TVA

NOROC - TM 2009 SRL este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în Municipiul Timișoara. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6820.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 26771920 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°18700CAEN 6820 n°7996

Informations générales

NomNOROC - TM 2009 SRL
CUI26771920
N° d'immatriculationJ2010000585353
AdresseStr. HOLDELOR, 14, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal6820
Codes CAEN autorisés552055906820
Date d'immatriculation13.04.2010
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
MACOVEI DOINAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

180 k RON

vs 161 k RON

≈ 35,8 k €

Profit net (2025)

59,1 k RON

vs 59,4 k RON

≈ 11,7 k €

Capitaluri proprii (2025)

409 k RON

vs 409 k RON

≈ 81,1 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
180 340
≈ 35,8 k €
59 123
≈ 11,7 k €
1
2024
160 943
≈ 32,4 k €
59 418
≈ 11,9 k €
1
2023
118 160
≈ 23,9 k €
16 023
≈ 3,24 k €
1
2022
173 760
≈ 35,2 k €
113 976
≈ 23,1 k €
1
2021
188 687
≈ 38,3 k €
133 213
≈ 27,1 k €
0
2020
217 889
≈ 45 k €
170 415
≈ 35,2 k €
0
2019
194 158
≈ 40,9 k €
132 705
≈ 28 k €
0
2018
168 885
≈ 36,3 k €
119 725
≈ 25,7 k €
0
2017
154 290
≈ 33,8 k €
95 051
≈ 20,8 k €
1
2016
139 938
≈ 31,2 k €
101 191
≈ 22,5 k €
1
2015
114 697
≈ 25,8 k €
74 181
≈ 16,7 k €
1
2014
118 976
≈ 26,8 k €
63 902
≈ 14,4 k €
1
2013
196 527
≈ 44,5 k €
30 557
≈ 6,91 k €
—
2012
2 429 148
≈ 545 k €
10 321
≈ 2,32 k €
10

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

32,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

14,5%

Ratio de liquidité générale

2,47

Rotation des actifs

0,33

Chiffre d'affaires / salarié

180 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2010-04-16—

Întrebări frecvente

Cum verific firma NOROC - TM 2009 SRL după CUI?

Cauți CUI 26771920. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NOROC - TM 2009 SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NOROC - TM 2009 SRL?

Datele de facturare sunt denumirea NOROC - TM 2009 SRL, CUI 26771920, nr. Reg. Com. J2010000585353, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NOROC - TM 2009 SRL în 2025?

NOROC - TM 2009 SRL (CUI 26771920) a avut o marjă de profit net de 32,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).