Retour à la recherche

MGM TOP TOOLS S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

MGM TOP TOOLS S.R.L. este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.739.752 lei și un profit net de 471.905 lei cu 4 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 26664525 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°4593CAEN 4752 n°766

Informations générales

NomMGM TOP TOOLS S.R.L.
CUI26664525
N° d'immatriculationJ2010000445358
AdresseStr. IULIU MANIU, 10, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal4752
Codes CAEN autorisés4752475447554763477147724782
Date d'immatriculation17/03/2010
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,67 M RON

vs 1,74 M RON

≈ 330 k €

Profit net (2025)

473 k RON

vs 472 k RON

≈ 93,9 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,7 M RON

vs 1,22 M RON

≈ 337 k €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 665 153
≈ 330 k €
472 952
≈ 93,9 k €
3
2024
1 739 752
≈ 350 k €
471 905
≈ 94,9 k €
4
2023
1 364 107
≈ 276 k €
356 814
≈ 72,1 k €
3
2022
1 544 256
≈ 313 k €
707 970
≈ 144 k €
3
2021
1 364 084
≈ 277 k €
291 052
≈ 59,2 k €
3
2020
1 044 067
≈ 216 k €
209 753
≈ 43,4 k €
4
2019
771 276
≈ 163 k €
125 107
≈ 26,4 k €
3
2018
615 830
≈ 132 k €
102 421
≈ 22 k €
3
2017
583 879
≈ 128 k €
125 206
≈ 27,4 k €
2
2016
675 445
≈ 150 k €
138 949
≈ 30,9 k €
2
2015
728 291
≈ 164 k €
129 058
≈ 29 k €
2
2014
476 613
≈ 107 k €
44 980
≈ 10,1 k €
2
2013
460 530
≈ 104 k €
44 075
≈ 9,97 k €
1
2012
214 580
≈ 48,2 k €
-254
≈ -57 €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

28,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

27,9%

Ratio de liquidité générale

3,79

Rotation des actifs

0,72

Chiffre d'affaires / salarié

555 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2010-03-22—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MGM TOP TOOLS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 26664525. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MGM TOP TOOLS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MGM TOP TOOLS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MGM TOP TOOLS S.R.L., CUI 26664525, nr. Reg. Com. J2010000445358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MGM TOP TOOLS S.R.L. în 2025?

MGM TOP TOOLS S.R.L. (CUI 26664525) a avut o marjă de profit net de 28,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).