STRIMAK SRL
STRIMAK SRL este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în sat Miroslava, județul Iași. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7732 pentru închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 26658728 · Santé financière
Classement en 2025 : Iași n°3319CAEN 7732 n°94
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants légaux
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
1,99 M RON
≈ 395 k €
Profit net (2025)
929 k RON
≈ 184 k €
Capitaluri proprii (2025)
4,56 M RON
≈ 904 k €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 991 783 ≈ 395 k € | 929 021 ≈ 184 k € | 8 |
| 2024 | 2 238 244 ≈ 450 k € | 883 447 ≈ 178 k € | 7 |
| 2023 | 2 399 283 ≈ 485 k € | 1 133 409 ≈ 229 k € | 7 |
| 2022 | 2 350 653 ≈ 477 k € | 726 307 ≈ 147 k € | 9 |
| 2021 | 1 922 716 ≈ 391 k € | 1 080 442 ≈ 220 k € | 9 |
| 2020 | 1 824 156 ≈ 377 k € | 882 515 ≈ 182 k € | 9 |
| 2019 | 1 852 526 ≈ 390 k € | 683 022 ≈ 144 k € | 11 |
| 2018 | 1 975 472 ≈ 425 k € | 777 314 ≈ 167 k € | 12 |
| 2017 | 1 393 192 ≈ 305 k € | 176 041 ≈ 38,5 k € | 12 |
| 2016 | 2 021 156 ≈ 450 k € | 364 050 ≈ 81,1 k € | 14 |
| 2015 | 1 760 378 ≈ 396 k € | 571 035 ≈ 128 k € | 11 |
| 2014 | 1 537 583 ≈ 346 k € | 203 120 ≈ 45,7 k € | 11 |
| 2013 | 1 377 573 ≈ 312 k € | 92 126 ≈ 20,8 k € | 15 |
| 2012 | 855 016 ≈ 192 k € | 1 878 ≈ 421 € | 10 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
46,6%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
20,4%
Ratio de liquidité générale
3,15
Rotation des actifs
0,4
Chiffre d'affaires / salarié
249 k RON
Istoric
Vezi și
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2010-03-18 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma STRIMAK SRL după CUI?
Cauți CUI 26658728. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STRIMAK SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru STRIMAK SRL?
Datele de facturare sunt denumirea STRIMAK SRL, CUI 26658728, nr. Reg. Com. J2010000372223, sediu Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iaşi.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are STRIMAK SRL în 2025?
STRIMAK SRL (CUI 26658728) a avut o marjă de profit net de 46,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).