Retour à la recherche

CARDIO MANAGEMENT SRL

ActifAssujetti à la TVA

CARDIO MANAGEMENT SRL este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în orașul Ghimbav, județul Brașov. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 741.059 lei și un profit net de 358.626 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 26617019 · Santé financière

Classement en 2025 : Brașov n°6779CAEN 8622 n°2971

Informations générales

NomCARDIO MANAGEMENT SRL
CUI26617019
N° d'immatriculationJ2010000282087
AdresseAfinului, 6, Oraş Ghimbav, Braşov
Code CAEN principal8622
Codes CAEN autorisés7210862186228691
Date d'immatriculation05/03/2010
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Codlea
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

658 k RON

vs 741 k RON

≈ 131 k €

Profit net (2025)

221 k RON

vs 359 k RON

≈ 43,9 k €

Capitaluri proprii (2025)

222 k RON

vs 359 k RON

≈ 44 k €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
658 098
≈ 131 k €
221 295
≈ 43,9 k €
0
2024
741 059
≈ 149 k €
358 626
≈ 72,1 k €
—
2023
109 260
≈ 22,1 k €
26 058
≈ 5,27 k €
—
2022
101 718
≈ 20,6 k €
-34 703
≈ -7,04 k €
1
2021
46 456
≈ 9,44 k €
-66 598
≈ -13,5 k €
1
2020
162 246
≈ 33,5 k €
88 464
≈ 18,3 k €
1
2019
202 324
≈ 42,6 k €
127 811
≈ 26,9 k €
1
2018
66 632
≈ 14,3 k €
-19 165
≈ -4,12 k €
1
2017
29 335
≈ 6,42 k €
-41 607
≈ -9,11 k €
1
2016
34 132
≈ 7,6 k €
-66 747
≈ -14,9 k €
1
2015
36 339
≈ 8,18 k €
-85 680
≈ -19,3 k €
1
2014
332 968
≈ 74,9 k €
190 197
≈ 42,8 k €
1
2013
663 880
≈ 150 k €
464 306
≈ 105 k €
1
2012
521 940
≈ 117 k €
308 113
≈ 69,1 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

33,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

35,27

Rotation des actifs

2,9

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2024-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CARDIO MANAGEMENT SRL după CUI?

Cauți CUI 26617019. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CARDIO MANAGEMENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CARDIO MANAGEMENT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CARDIO MANAGEMENT SRL, CUI 26617019, nr. Reg. Com. J2010000282087, sediu Oraş Ghimbav, Braşov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CARDIO MANAGEMENT SRL în 2025?

CARDIO MANAGEMENT SRL (CUI 26617019) a avut o marjă de profit net de 33,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).