Retour à la recherche

CENTRUL MEDICAL DR. LUPULESCU SRL

Actif

CENTRUL MEDICAL DR. LUPULESCU SRL este o firmă înființată în anul 2010 cu sediul în municipiul Lugoj, județul Timiș. Pentru anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 829.432 lei și un profit net de 626.328 lei cu un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 26482531 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°7433CAEN 8621 n°511

Informations générales

NomCENTRUL MEDICAL DR. LUPULESCU SRL
CUI26482531
N° d'immatriculationJ2010000174357
AdresseStr. TIMIŞOAREI, Municipiul Lugoj, Timiş
Code CAEN principal8621
Codes CAEN autorisés86218622
Date d'immatriculation04/02/2010
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Lugoj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

829 k RON

vs 801 k RON

≈ 165 k €

Profit net (2025)

626 k RON

vs 598 k RON

≈ 124 k €

Capitaluri proprii (2025)

627 k RON

vs 598 k RON

≈ 124 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
829 432
≈ 165 k €
626 328
≈ 124 k €
1
2024
800 752
≈ 161 k €
597 611
≈ 120 k €
1
2023
715 570
≈ 145 k €
578 105
≈ 117 k €
1
2022
815 662
≈ 165 k €
580 357
≈ 118 k €
1
2021
898 741
≈ 183 k €
654 985
≈ 133 k €
1
2020
828 976
≈ 171 k €
592 684
≈ 123 k €
1
2019
634 011
≈ 134 k €
412 267
≈ 86,9 k €
1
2018
582 705
≈ 125 k €
366 038
≈ 78,7 k €
2
2017
318 955
≈ 69,8 k €
125 821
≈ 27,5 k €
2
2016
315 302
≈ 70,2 k €
155 796
≈ 34,7 k €
4
2015
291 433
≈ 65,6 k €
111 466
≈ 25,1 k €
4
2014
256 518
≈ 57,7 k €
92 071
≈ 20,7 k €
4
2013
212 939
≈ 48,2 k €
58 719
≈ 13,3 k €
4
2012
230 712
≈ 51,8 k €
93 924
≈ 21,1 k €
6

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

75,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

100%

Ratio de liquidité générale

2,45

Rotation des actifs

0,8

Chiffre d'affaires / salarié

829 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CENTRUL MEDICAL DR. LUPULESCU SRL după CUI?

Cauți CUI 26482531. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CENTRUL MEDICAL DR. LUPULESCU SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CENTRUL MEDICAL DR. LUPULESCU SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CENTRUL MEDICAL DR. LUPULESCU SRL, CUI 26482531, nr. Reg. Com. J2010000174357, sediu Municipiul Lugoj, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CENTRUL MEDICAL DR. LUPULESCU SRL în 2025?

CENTRUL MEDICAL DR. LUPULESCU SRL (CUI 26482531) a avut o marjă de profit net de 75,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).