Retour à la recherche

SIGA CONSTRUCT SRL

ActifAssujetti à la TVA

SIGA CONSTRUCT SRL este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este comerțul cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcție și echipamentelor sanitare.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 26410918 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°1225CAEN 4683 n°374

Informations générales

NomSIGA CONSTRUCT SRL
CUI26410918
N° d'immatriculationJ2010000065356
AdresseStr. DIANA, 9, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal4683
Codes CAEN autorisés468347124752521068116820
Date d'immatriculation18/01/2010
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
RÎNJEA RICHARDadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

8,61 M RON

vs 9,44 M RON

≈ 1,71 M €

Profit net (2025)

435 k RON

vs 414 k RON

≈ 86,3 k €

Capitaluri proprii (2025)

3,13 M RON

vs 3 M RON

≈ 621 k €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
8 610 328
≈ 1,71 M €
434 605
≈ 86,3 k €
6
2024
9 443 486
≈ 1,9 M €
414 209
≈ 83,3 k €
7
2023
7 694 585
≈ 1,56 M €
847 931
≈ 171 k €
7
2022
7 002 703
≈ 1,42 M €
779 097
≈ 158 k €
7
2021
6 208 649
≈ 1,26 M €
636 378
≈ 129 k €
7
2020
5 262 881
≈ 1,09 M €
435 979
≈ 90,1 k €
7
2019
5 530 441
≈ 1,17 M €
343 367
≈ 72,4 k €
7
2018
6 624 922
≈ 1,42 M €
537 596
≈ 116 k €
8
2017
7 182 584
≈ 1,57 M €
490 208
≈ 107 k €
8
2016
5 953 697
≈ 1,33 M €
376 387
≈ 83,8 k €
8
2015
5 746 183
≈ 1,29 M €
311 549
≈ 70,1 k €
9
2014
4 692 848
≈ 1,06 M €
159 597
≈ 35,9 k €
7
2013
3 850 964
≈ 871 k €
187 125
≈ 42,3 k €
6
2012
3 438 931
≈ 772 k €
170 322
≈ 38,2 k €
4

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

13,9%

Ratio de liquidité générale

1,21

Rotation des actifs

1,23

Chiffre d'affaires / salarié

1,44 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2010-01-21—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SIGA CONSTRUCT SRL după CUI?

Cauți CUI 26410918. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SIGA CONSTRUCT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SIGA CONSTRUCT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SIGA CONSTRUCT SRL, CUI 26410918, nr. Reg. Com. J2010000065356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SIGA CONSTRUCT SRL în 2025?

SIGA CONSTRUCT SRL (CUI 26410918) a avut o marjă de profit net de 5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).