Retour à la recherche

MUNTENIA TAXI SRL

Actif

MUNTENIA TAXI SRL este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 103.829 lei și un profit net de 28.817 lei cu un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 26372881 · Santé financière

Classement en 2025 : Dâmbovița n°9720CAEN 4932 n°6934

Informations générales

NomMUNTENIA TAXI SRL
CUI26372881
N° d'immatriculationJ15/6/2010
AdresseStr. 9 MAI, Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa
Code CAEN principal4932
Date d'immatriculation06/01/2010
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
ENE GHEORGHEadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Venituri totale (2025)

123 k RON

vs 109 k RON

≈ 24,3 k €

Profit net (2025)

313 RON

vs 28,8 k RON

≈ 62,1 €

Capitaluri proprii (2025)

553 RON

vs 29,1 k RON

≈ 110 €

Angajați (2025)

2
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
122 643
≈ 24,3 k €
313
≈ 62,1 €
2
2024
109 029
≈ 21,9 k €
28 817
≈ 5,79 k €
1
2023
143 993
≈ 29,1 k €
68 407
≈ 13,8 k €
1
2022
129 860
≈ 26,3 k €
68 802
≈ 14 k €
1
2021
135 767
≈ 27,6 k €
67 630
≈ 13,7 k €
1
2020
135 684
≈ 28,1 k €
52 085
≈ 10,8 k €
2
2019
209 373
≈ 44,1 k €
47 413
≈ 9,99 k €
2
2018
130 940
≈ 28,1 k €
22 555
≈ 4,85 k €
2
2017
127 137
≈ 27,8 k €
29 241
≈ 6,4 k €
1
2016
117 626
≈ 26,2 k €
28 690
≈ 6,39 k €
2
2015
120 436
≈ 27,1 k €
30 144
≈ 6,78 k €
3
2014
94 679
≈ 21,3 k €
27 726
≈ 6,24 k €
2
2013
89 843
≈ 20,3 k €
4 241
≈ 960 €
4
2012
95 260
≈ 21,4 k €
574
≈ 129 €
9

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

1,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

56,6%

Ratio de liquidité générale

0,59

Rotation des actifs

0,45

Chiffre d'affaires / salarié

14,5 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma MUNTENIA TAXI SRL după CUI?

Cauți CUI 26372881. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MUNTENIA TAXI SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MUNTENIA TAXI SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MUNTENIA TAXI SRL, CUI 26372881, nr. Reg. Com. J15/6/2010, sediu Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MUNTENIA TAXI SRL în 2025?

MUNTENIA TAXI SRL (CUI 26372881) a avut o marjă de profit net de 1,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).