Retour à la recherche

IMC ROINVEST SRL

ActifAssujetti à la TVA

IMC ROINVEST SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în municipiul Arad. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 2.540.227 lei și profitul net a fost de 292.932 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 26335727 · Santé financière

Classement en 2025 : Arad n°1718CAEN 6810 n°119

Informations générales

NomIMC ROINVEST SRL
CUI26335727
N° d'immatriculationJ02/1334/2009
AdresseB-dul DECEBAL, 27, Municipiul Arad, Arad
Code CAEN principal6810
Date d'immatriculation16/12/2009
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
CERNOIA VALERIOadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,54 M RON

vs 2,53 M RON

≈ 504 k €

Profit net (2025)

293 k RON

vs 203 k RON

≈ 58,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

3,62 M RON

vs 3,33 M RON

≈ 719 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 540 227
≈ 504 k €
292 932
≈ 58,1 k €
1
2024
2 526 331
≈ 508 k €
203 348
≈ 40,9 k €
1
2023
2 598 362
≈ 525 k €
430 710
≈ 87,1 k €
2
2022
2 096 123
≈ 425 k €
-11 497
≈ -2,33 k €
2
2021
1 891 413
≈ 384 k €
1 080 893
≈ 220 k €
2
2020
1 487 974
≈ 308 k €
258 202
≈ 53,4 k €
2
2019
1 863 857
≈ 393 k €
158 537
≈ 33,4 k €
2
2018
1 432 482
≈ 308 k €
771 261
≈ 166 k €
1
2017
1 176 336
≈ 258 k €
501 140
≈ 110 k €
1
2016
1 226 941
≈ 273 k €
565 753
≈ 126 k €
1
2015
1 116 573
≈ 251 k €
339 795
≈ 76,4 k €
1
2014
598 290
≈ 135 k €
-304 457
≈ -68,5 k €
—
2013
62 860
≈ 14,2 k €
-456 150
≈ -103 k €
2
2012
75 045
≈ 16,8 k €
-217 025
≈ -48,7 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

11,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

8,1%

Ratio de liquidité générale

0,41

Rotation des actifs

0,22

Chiffre d'affaires / salarié

2,54 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2009-12-18—

Întrebări frecvente

Cum verific firma IMC ROINVEST SRL după CUI?

Cauți CUI 26335727. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru IMC ROINVEST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru IMC ROINVEST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea IMC ROINVEST SRL, CUI 26335727, nr. Reg. Com. J02/1334/2009, sediu Municipiul Arad, Arad.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are IMC ROINVEST SRL în 2025?

IMC ROINVEST SRL (CUI 26335727) a avut o marjă de profit net de 11,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).