Retour à la recherche

BECDANI-OIL SRL

ActifAssujetti à la TVA

BECDANI-OIL SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în Comuna Muntenii de Jos, județul Vaslui. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.728.548 lei și un profit net de 255.147 lei cu 16 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 26169616 · Santé financière

Classement en 2025 : Vaslui n°873CAEN 4711 n°5191

Informations générales

NomBECDANI-OIL SRL
CUI26169616
N° d'immatriculationJ2009000397374
AdresseMUNTENII DE JOS, 716, Sat Muntenii de Jos, Comuna Muntenii de Jos, Vaslui
Code CAEN principal8299
Codes CAEN autorisés471147128299
Date d'immatriculation30/10/2009
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
BECHEA DANIELAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,73 M RON

vs 1,5 M RON

≈ 343 k €

Profit net (2025)

255 k RON

vs 79,1 k RON

≈ 50,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

270 k RON

vs 409 k RON

≈ 53,6 k €

Angajați (2025)

16
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 728 548
≈ 343 k €
255 147
≈ 50,6 k €
16
2024
1 500 680
≈ 302 k €
79 083
≈ 15,9 k €
19
2023
4 453 586
≈ 900 k €
291 464
≈ 58,9 k €
20
2022
5 264 211
≈ 1,07 M €
293 231
≈ 59,5 k €
20
2020
4 523 844
≈ 935 k €
135 721
≈ 28,1 k €
19
2019
4 487 978
≈ 946 k €
136 041
≈ 28,7 k €
21
2018
3 796 677
≈ 816 k €
61 333
≈ 13,2 k €
24
2017
3 381 565
≈ 740 k €
55 693
≈ 12,2 k €
26
2016
3 162 692
≈ 704 k €
66 013
≈ 14,7 k €
25
2015
2 620 247
≈ 589 k €
62 077
≈ 14 k €
26
2014
2 315 406
≈ 521 k €
31 231
≈ 7,03 k €
26
2013
2 087 586
≈ 472 k €
41 812
≈ 9,46 k €
25
2012
1 933 900
≈ 434 k €
54 415
≈ 12,2 k €
25
2021Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

14,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

94,6%

Ratio de liquidité générale

1,97

Rotation des actifs

3,99

Chiffre d'affaires / salarié

108 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2009-11-03—

Întrebări frecvente

Cum verific firma BECDANI-OIL SRL după CUI?

Cauți CUI 26169616. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BECDANI-OIL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BECDANI-OIL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea BECDANI-OIL SRL, CUI 26169616, nr. Reg. Com. J2009000397374, sediu Sat Muntenii de Jos, Comuna Muntenii de Jos, Vaslui.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BECDANI-OIL SRL în 2025?

BECDANI-OIL SRL (CUI 26169616) a avut o marjă de profit net de 14,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).