Retour à la recherche

REN PROIECT CONSTRUCT SRL

ActifAssujetti à la TVA

REN PROIECT CONSTRUCT SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în București Sectorul 1. Activitatea principală este codul CAEN 7320 și firma a înregistrat o cifră de afaceri de 773.492 lei în anul 2024.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 26056870 · Santé financière

Classement en 2025 : București n°40664CAEN 7320 n°204

Informations générales

NomREN PROIECT CONSTRUCT SRL
CUI26056870
N° d'immatriculationJ2009009833402
AdresseB-dul ION MIHALACHE, 121, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Code CAEN principal7320
Codes CAEN autorisés68127320
Date d'immatriculation02/10/2009
Administration fiscaleAdministraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
TUDOS STEFAN EUGENadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

620 k RON

vs 773 k RON

≈ 123 k €

Profit net (2025)

401 k RON

vs 614 k RON

≈ 79,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

402 k RON

vs 615 k RON

≈ 79,7 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
619 985
≈ 123 k €
401 035
≈ 79,6 k €
1
2024
773 492
≈ 155 k €
614 350
≈ 123 k €
1
2023
512 925
≈ 104 k €
326 033
≈ 65,9 k €
1
2022
462 494
≈ 93,8 k €
289 136
≈ 58,6 k €
1
2021
508 224
≈ 103 k €
276 082
≈ 56,1 k €
1
2020
583 113
≈ 121 k €
365 374
≈ 75,5 k €
1
2019
673 493
≈ 142 k €
422 040
≈ 88,9 k €
1
2018
593 142
≈ 127 k €
349 227
≈ 75 k €
1
2017
575 889
≈ 126 k €
343 313
≈ 75,2 k €
1
2016
591 645
≈ 132 k €
325 027
≈ 72,4 k €
1
2015
512 362
≈ 115 k €
144 944
≈ 32,6 k €
1
2014
597 994
≈ 135 k €
307 968
≈ 69,3 k €
1
2013
303 022
≈ 68,6 k €
43 395
≈ 9,82 k €
1
2012
297 624
≈ 66,8 k €
29 255
≈ 6,57 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

64,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

1,76

Rotation des actifs

0,69

Chiffre d'affaires / salarié

620 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2025-08-13—
2009-10-062025-06-30Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma REN PROIECT CONSTRUCT SRL după CUI?

Cauți CUI 26056870. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru REN PROIECT CONSTRUCT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru REN PROIECT CONSTRUCT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea REN PROIECT CONSTRUCT SRL, CUI 26056870, nr. Reg. Com. J2009009833402, sediu Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are REN PROIECT CONSTRUCT SRL în 2025?

REN PROIECT CONSTRUCT SRL (CUI 26056870) a avut o marjă de profit net de 64,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).