Retour à la recherche

BEST ENGINE SRL

ActifAssujetti à la TVA

BEST ENGINE SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în Municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 16.303.091 lei și un profit net de 3.406.315 lei cu 38 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 26052542 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°730CAEN 9531 n°56

Informations générales

NomBEST ENGINE SRL
CUI26052542
N° d'immatriculationJ2009001739353
AdresseCPT. DAMSESCU, 25, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal9531
Date d'immatriculation01/10/2009
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

16,3 M RON

vs 12,7 M RON

≈ 3,24 M €

Profit net (2025)

3,41 M RON

vs 1,96 M RON

≈ 676 k €

Capitaluri proprii (2025)

7,39 M RON

vs 5,59 M RON

≈ 1,47 M €

Angajați (2025)

38
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
16 303 091
≈ 3,24 M €
3 406 315
≈ 676 k €
38
2024
12 667 256
≈ 2,55 M €
1 960 011
≈ 394 k €
32
2023
9 408 730
≈ 1,9 M €
2 308 590
≈ 467 k €
27
2022
9 515 108
≈ 1,93 M €
1 294 430
≈ 262 k €
29
2021
8 293 604
≈ 1,69 M €
1 066 513
≈ 217 k €
30
2020
7 569 233
≈ 1,56 M €
1 475 629
≈ 305 k €
33
2019
8 786 318
≈ 1,85 M €
503 256
≈ 106 k €
31
2018
7 637 755
≈ 1,64 M €
1 106 882
≈ 238 k €
30
2017
6 516 014
≈ 1,43 M €
209 163
≈ 45,8 k €
24
2016
4 940 764
≈ 1,1 M €
92 400
≈ 20,6 k €
22
2015
3 241 538
≈ 729 k €
84 762
≈ 19,1 k €
21
2014
2 294 670
≈ 516 k €
75 874
≈ 17,1 k €
21
2013
1 901 242
≈ 430 k €
60 195
≈ 13,6 k €
20
2012
2 504 539
≈ 562 k €
66 700
≈ 15 k €
19

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

20,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

46,1%

Ratio de liquidité générale

1,17

Rotation des actifs

0,58

Chiffre d'affaires / salarié

429 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2009-10-05—

Întrebări frecvente

Cum verific firma BEST ENGINE SRL după CUI?

Cauți CUI 26052542. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BEST ENGINE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BEST ENGINE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea BEST ENGINE SRL, CUI 26052542, nr. Reg. Com. J2009001739353, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BEST ENGINE SRL în 2025?

BEST ENGINE SRL (CUI 26052542) a avut o marjă de profit net de 20,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).