TOTALCALL INTERNATIONAL SRL
TOTALCALL INTERNATIONAL SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în București Sectorul 1. Pentru anul 2024, cifra de afaceri a fost de 108.527 lei și profitul net a fost de -32.898 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 25834842 · Santé financière
Classement en 2025 : București n°104573CAEN 6110 n°569
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
74,4 k RON
≈ 14,8 k €
Profit net (2025)
-24,5 k RON
≈ -4,87 k €
Capitaluri proprii (2025)
-40,6 k RON
≈ -8,06 k €
Angajați (2025)
2025
74,4 k RON
| 2012 | 418 k RON | Profit net: 157 k RON |
|---|---|---|
| 2013 | 417 k RON | Profit net: 36,1 k RON |
| 2014 | 657 k RON | Profit net: 19,8 k RON |
| 2015 | 742 k RON | Profit net: -77,1 k RON |
| 2016 | 728 k RON | Profit net: -67,8 k RON |
| 2017 | 717 k RON | Profit net: -24,7 k RON |
| 2018 | 657 k RON | Profit net: -10,4 k RON |
| 2019 | 589 k RON | Profit net: -8,83 k RON |
| 2020 | 222 k RON | Profit net: -44,6 k RON |
| 2021 | 175 k RON | Profit net: -13,8 k RON |
| 2022 | 174 k RON | Profit net: 19 k RON |
| 2023 | 123 k RON | Profit net: 2,14 k RON |
| 2024 | 109 k RON | Profit net: -32,9 k RON |
| 2025 | 74,4 k RON | Profit net: -24,5 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 74 421 ≈ 14,8 k € | -24 548 ≈ -4,87 k € | 1 |
| 2024 | 108 527 ≈ 21,8 k € | -32 898 ≈ -6,61 k € | 1 |
| 2023 | 123 156 ≈ 24,9 k € | 2 141 ≈ 433 € | 1 |
| 2022 | 174 268 ≈ 35,3 k € | 18 964 ≈ 3,85 k € | 1 |
| 2021 | 175 324 ≈ 35,6 k € | -13 768 ≈ -2,8 k € | 1 |
| 2020 | 221 635 ≈ 45,8 k € | -44 596 ≈ -9,22 k € | 1 |
| 2019 | 589 281 ≈ 124 k € | -8 826 ≈ -1,86 k € | 1 |
| 2018 | 657 093 ≈ 141 k € | -10 399 ≈ -2,23 k € | 1 |
| 2017 | 717 448 ≈ 157 k € | -24 689 ≈ -5,4 k € | 1 |
| 2016 | 727 714 ≈ 162 k € | -67 809 ≈ -15,1 k € | 1 |
| 2015 | 741 646 ≈ 167 k € | -77 095 ≈ -17,3 k € | 1 |
| 2014 | 656 891 ≈ 148 k € | 19 750 ≈ 4,44 k € | 1 |
| 2013 | 417 048 ≈ 94,4 k € | 36 078 ≈ 8,16 k € | 2 |
| 2012 | 417 993 ≈ 93,8 k € | 157 069 ≈ 35,2 k € | 2 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
-33%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
—
Ratio de liquidité générale
0,73
Rotation des actifs
0,68
Chiffre d'affaires / salarié
74,4 k RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
Entreprises avec des administrateurs communs
- 4PAY SYSTEMS SRL
Administrateur commun : BREZEANU RĂZVAN MIHAIL
- BEST FIT GARAGE S.R.L.
Administrateur commun : BREZEANU RĂZVAN MIHAIL
- PLENTY LOGISTIC SRL
Administrateur commun : BREZEANU RĂZVAN MIHAIL
- NETMASTER COMMUNICATIONS SRL
Administrateur commun : BREZEANU RĂZVAN MIHAIL
- VEL COMMUNICATION SRL
Administrateur commun : BREZEANU RĂZVAN MIHAIL
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2009-08-03 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma TOTALCALL INTERNATIONAL SRL după CUI?
Cauți CUI 25834842. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TOTALCALL INTERNATIONAL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru TOTALCALL INTERNATIONAL SRL?
Datele de facturare sunt denumirea TOTALCALL INTERNATIONAL SRL, CUI 25834842, nr. Reg. Com. J40/8436/2009, sediu Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are TOTALCALL INTERNATIONAL SRL în 2025?
TOTALCALL INTERNATIONAL SRL (CUI 25834842) a avut o marjă de profit net de -33% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).