Retour à la recherche

AGRO PUNGARU SRL

ActifAssujetti à la TVA

AGRO PUNGARU SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în satul Lăstuni, comuna Mihail Kogălniceanu, județul Tulcea. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 0111 pentru cultivarea cerealelor, plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 25819672 · Santé financière

Classement en 2025 : Tulcea n°1418CAEN 0111 n°4865

Informations générales

NomAGRO PUNGARU SRL
CUI25819672
N° d'immatriculationJ36/288/2009
AdresseAGRICULTORILOR, 8, Sat Lăstuni, Comuna Mihail Kogălniceanu, Tulcea
Code CAEN principal111
Codes CAEN autorisés01110113
Date d'immatriculation27/07/2009
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
PUNGARU MIHAIadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

797 k RON

vs 685 k RON

≈ 158 k €

Profit net (2025)

298 k RON

vs 318 k RON

≈ 59,2 k €

Capitaluri proprii (2025)

491 k RON

vs 393 k RON

≈ 97,5 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
797 119
≈ 158 k €
298 111
≈ 59,2 k €
2
2024
684 797
≈ 138 k €
318 443
≈ 64 k €
2
2023
438 900
≈ 88,7 k €
-377 242
≈ -76,3 k €
2
2022
802 696
≈ 163 k €
361 345
≈ 73,3 k €
2
2021
966 655
≈ 196 k €
418 674
≈ 85,1 k €
2
2020
118 590
≈ 24,5 k €
-121 735
≈ -25,2 k €
2
2019
753 905
≈ 159 k €
122 587
≈ 25,8 k €
3
2018
683 545
≈ 147 k €
9 364
≈ 2,01 k €
4
2017
1 083 928
≈ 237 k €
244 225
≈ 53,5 k €
4
2016
1 133 726
≈ 252 k €
229 970
≈ 51,2 k €
4
2015
643 630
≈ 145 k €
274 957
≈ 61,9 k €
4
2014
578 390
≈ 130 k €
214 713
≈ 48,3 k €
3
2013
770 584
≈ 174 k €
129 412
≈ 29,3 k €
3
2012
263 978
≈ 59,2 k €
4 364
≈ 979 €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

37,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

60,7%

Ratio de liquidité générale

1,89

Rotation des actifs

0,94

Chiffre d'affaires / salarié

399 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2009-07-29—

Întrebări frecvente

Cum verific firma AGRO PUNGARU SRL după CUI?

Cauți CUI 25819672. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru AGRO PUNGARU SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru AGRO PUNGARU SRL?

Datele de facturare sunt denumirea AGRO PUNGARU SRL, CUI 25819672, nr. Reg. Com. J36/288/2009, sediu Sat Lăstuni, Comuna Mihail Kogălniceanu, Tulcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are AGRO PUNGARU SRL în 2025?

AGRO PUNGARU SRL (CUI 25819672) a avut o marjă de profit net de 37,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).