Retour à la recherche

ANINOASA GROUP SRL

ActifAssujetti à la TVA

ANINOASA GROUP SRL are sediul în sat Moşniţa Nouă, județul Timiș și a fost înființată în anul 2009. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 903.463 lei și un profit net de 190.812 lei cu 5 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 25710224 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°7081CAEN 4100 n°3546

Informations générales

NomANINOASA GROUP SRL
CUI25710224
N° d'immatriculationJ2009001327356
AdresseIelelor, 2, Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş
Code CAEN principal4100
Date d'immatriculation25/06/2009
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

903 k RON

vs 869 k RON

≈ 179 k €

Profit net (2025)

191 k RON

vs 159 k RON

≈ 37,9 k €

Capitaluri proprii (2025)

191 k RON

vs 223 k RON

≈ 37,9 k €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
903 463
≈ 179 k €
190 812
≈ 37,9 k €
5
2024
868 990
≈ 175 k €
159 333
≈ 32 k €
3
2023
1 215 804
≈ 246 k €
308 820
≈ 62,4 k €
0
2022
2 142 100
≈ 434 k €
407 644
≈ 82,7 k €
3
2021
1 522 155
≈ 309 k €
205 622
≈ 41,8 k €
5
2020
991 111
≈ 205 k €
151 177
≈ 31,3 k €
7
2019
1 390 711
≈ 293 k €
313 805
≈ 66,1 k €
5
2018
1 155 795
≈ 248 k €
427 542
≈ 91,9 k €
3
2017
746 006
≈ 163 k €
251 882
≈ 55,1 k €
4
2016
385 422
≈ 85,8 k €
101 279
≈ 22,6 k €
4
2015
312 475
≈ 70,3 k €
15 436
≈ 3,47 k €
4
2014
390 268
≈ 87,8 k €
101 181
≈ 22,8 k €
4
2013
184 541
≈ 41,8 k €
33 522
≈ 7,59 k €
5
2012
154 131
≈ 34,6 k €
24 798
≈ 5,57 k €
4

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

21,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

1,45

Rotation des actifs

2,31

Chiffre d'affaires / salarié

181 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2009-06-30—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ANINOASA GROUP SRL după CUI?

Cauți CUI 25710224. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ANINOASA GROUP SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ANINOASA GROUP SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ANINOASA GROUP SRL, CUI 25710224, nr. Reg. Com. J2009001327356, sediu Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ANINOASA GROUP SRL în 2025?

ANINOASA GROUP SRL (CUI 25710224) a avut o marjă de profit net de 21,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).