Retour à la recherche

TWOMEY ENTERPRIZES SRL

ActifAssujetti à la TVA

TWOMEY ENTERPRIZES SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în Sat Poduri, Comuna Poduri, Bacău. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.409.100 lei și un profit net de 213.322 lei cu 6 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 25665239 · Santé financière

Classement en 2025 : Bacău n°2413CAEN 5611 n°1667

Informations générales

NomTWOMEY ENTERPRIZES SRL
CUI25665239
N° d'immatriculationJ04/646/2009
Adresse679, Sat Poduri, Comuna Poduri, Bacău
Code CAEN principal5610
Date d'immatriculation12/06/2009
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Moineşti
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
RUSEI NICOLAEadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,32 M RON

vs 1,41 M RON

≈ 263 k €

Profit net (2025)

114 k RON

vs 213 k RON

≈ 22,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

258 k RON

vs 148 k RON

≈ 51,1 k €

Angajați (2025)

7
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 322 949
≈ 263 k €
113 638
≈ 22,6 k €
7
2024
1 409 100
≈ 283 k €
213 322
≈ 42,9 k €
6
2023
1 497 441
≈ 303 k €
803 114
≈ 162 k €
7
2022
1 557 481
≈ 316 k €
629 018
≈ 128 k €
6
2021
1 186 916
≈ 241 k €
311 441
≈ 63,3 k €
4
2020
769 465
≈ 159 k €
31 046
≈ 6,42 k €
7
2019
1 236 273
≈ 261 k €
148 117
≈ 31,2 k €
8
2018
1 287 036
≈ 277 k €
240 412
≈ 51,7 k €
7
2017
1 269 650
≈ 278 k €
195 391
≈ 42,8 k €
4
2016
913 145
≈ 203 k €
81 481
≈ 18,1 k €
2
2015
567 586
≈ 128 k €
42 307
≈ 9,52 k €
5
2014
435 167
≈ 97,9 k €
15 956
≈ 3,59 k €
6
2013
337 156
≈ 76,3 k €
6 518
≈ 1,47 k €
10
2012
324 897
≈ 72,9 k €
-49 576
≈ -11,1 k €
11

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

8,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

44,1%

Ratio de liquidité générale

1,29

Rotation des actifs

2,12

Chiffre d'affaires / salarié

189 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2011-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TWOMEY ENTERPRIZES SRL după CUI?

Cauți CUI 25665239. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TWOMEY ENTERPRIZES SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TWOMEY ENTERPRIZES SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TWOMEY ENTERPRIZES SRL, CUI 25665239, nr. Reg. Com. J04/646/2009, sediu Sat Poduri, Comuna Poduri, Bacău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TWOMEY ENTERPRIZES SRL în 2025?

TWOMEY ENTERPRIZES SRL (CUI 25665239) a avut o marjă de profit net de 8,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).