Retour à la recherche

TIMAOS SRL

ActifAssujetti à la TVA

TIMAOS SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în Sat Vicovu de Jos, Comuna Vicovu de Jos, Suceava. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.706.043 lei și un profit net de 261.328 lei cu 10 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 25650173 · Santé financière

Classement en 2025 : Suceava n°2909CAEN 4100 n°2460

Informations générales

NomTIMAOS SRL
CUI25650173
N° d'immatriculationJ2009000488331
Adresse144 A, Sat Vicovu de Jos, Comuna Vicovu de Jos, Suceava
Code CAEN principal4100
Date d'immatriculation09/06/2009
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Rădăuţi
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
CARCEA VICTORadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,71 M RON

vs 705 k RON

≈ 339 k €

Profit net (2025)

261 k RON

vs 141 k RON

≈ 51,9 k €

Capitaluri proprii (2025)

885 k RON

vs 901 k RON

≈ 176 k €

Angajați (2025)

10
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 706 043
≈ 339 k €
261 328
≈ 51,9 k €
10
2024
704 983
≈ 142 k €
141 223
≈ 28,4 k €
8
2023
503 835
≈ 102 k €
-128 022
≈ -25,9 k €
11
2022
174 714
≈ 35,4 k €
-69 819
≈ -14,2 k €
4
2021
1 054 324
≈ 214 k €
-191 123
≈ -38,8 k €
14
2020
3 032 152
≈ 627 k €
259 830
≈ 53,7 k €
—
2019
3 507 498
≈ 739 k €
1 003 659
≈ 212 k €
15
2018
2 013 352
≈ 433 k €
282 901
≈ 60,8 k €
11
2017
1 286 870
≈ 282 k €
12 628
≈ 2,76 k €
—
2016
1 206 648
≈ 269 k €
3 597
≈ 801 €
18
2015
2 018 848
≈ 454 k €
69 796
≈ 15,7 k €
20
2014
1 903 093
≈ 428 k €
49 543
≈ 11,1 k €
17
2013
1 449 400
≈ 328 k €
31 601
≈ 7,15 k €
20
2012
1 919 251
≈ 431 k €
62 430
≈ 14 k €
20

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

15,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

29,5%

Ratio de liquidité générale

4,75

Rotation des actifs

1,58

Chiffre d'affaires / salarié

171 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2009-06-17—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TIMAOS SRL după CUI?

Cauți CUI 25650173. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TIMAOS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TIMAOS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TIMAOS SRL, CUI 25650173, nr. Reg. Com. J2009000488331, sediu Sat Vicovu de Jos, Comuna Vicovu de Jos, Suceava.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TIMAOS SRL în 2025?

TIMAOS SRL (CUI 25650173) a avut o marjă de profit net de 15,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).