Retour à la recherche

BAU TOP ART SRL

ActifAssujetti à la TVA

CUI: 25538782 · Santé financière

Classement en 2024 : Suceava n°6188CAEN 4120 n°14010

Informations générales

NomBAU TOP ART SRL
CUI25538782
N° d'immatriculationJ33/408/2009
Adresse459, Sat Frătăuţii Vechi, Comuna Frătăuţii Vechi, Suceava
Code CAEN principal4120
Date d'immatriculation11/05/2009
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Rădăuţi
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2024)

488 k RON

vs 361 k RON

≈ 98,2 k €

Profit net (2024)

206 k RON

vs 109 k RON

≈ 41,5 k €

Capitaluri proprii (2024)

553 k RON

vs 347 k RON

≈ 111 k €

Angajați (2024)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2024
488 382
≈ 98,2 k €
206 416
≈ 41,5 k €
2
2023
361 096
≈ 73 k €
109 272
≈ 22,1 k €
2
2022
218 698
≈ 44,3 k €
3 357
≈ 681 €
2
2021
174 094
≈ 35,4 k €
21 725
≈ 4,42 k €
2
2020
232 500
≈ 48,1 k €
60 774
≈ 12,6 k €
2
2019
74 540
≈ 15,7 k €
5 937
≈ 1,25 k €
1
2018
47 520
≈ 10,2 k €
-20 498
≈ -4,4 k €
2
2017
39 850
≈ 8,72 k €
-18 395
≈ -4,03 k €
2
2016
61 485
≈ 13,7 k €
-867
≈ -193 €
1
2015
231 465
≈ 52,1 k €
120 750
≈ 27,2 k €
2
2014
174 372
≈ 39,2 k €
79 421
≈ 17,9 k €
2
2013
7 120
≈ 1,61 k €
5 168
≈ 1,17 k €
2
2012
82 767
≈ 18,6 k €
2 305
≈ 517 €
3
2025Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2024

Marge bénéficiaire nette

42,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

37,3%

Ratio de liquidité générale

3,75

Rotation des actifs

0,66

Chiffre d'affaires / salarié

244 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2009-05-13—

Întrebări frecvente

Cum verific firma BAU TOP ART SRL după CUI?

Cauți CUI 25538782. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BAU TOP ART SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BAU TOP ART SRL?

Datele de facturare sunt denumirea BAU TOP ART SRL, CUI 25538782, nr. Reg. Com. J33/408/2009, sediu Sat Frătăuţii Vechi, Comuna Frătăuţii Vechi, Suceava.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BAU TOP ART SRL în 2024?

BAU TOP ART SRL (CUI 25538782) a avut o marjă de profit net de 42,3% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).