Retour à la recherche

WEBSTAGE SRL

Actif

WEBSTAGE SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 25477723 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°11983CAEN 6311 n°606

Informations générales

NomWEBSTAGE SRL
CUI25477723
N° d'immatriculationJ2009000951358
AdresseMareşal Constantin Prezan, 117, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal6210
Codes CAEN autorisés4650474047916210622063917311
Date d'immatriculation23/04/2009
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
CĂLUGĂRU ANDREIadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

389 k RON

vs 285 k RON

≈ 77,2 k €

Profit net (2025)

298 k RON

vs 215 k RON

≈ 59,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

298 k RON

vs 216 k RON

≈ 59,1 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
389 177
≈ 77,2 k €
297 653
≈ 59,1 k €
1
2024
285 317
≈ 57,4 k €
215 368
≈ 43,3 k €
1
2023
299 968
≈ 60,6 k €
233 055
≈ 47,1 k €
1
2022
122 392
≈ 24,8 k €
92 093
≈ 18,7 k €
1
2021
18 369
≈ 3,73 k €
2 143
≈ 436 €
—
2020
79 492
≈ 16,4 k €
57 027
≈ 11,8 k €
—
2019
53 480
≈ 11,3 k €
32 213
≈ 6,79 k €
—
2018
60 834
≈ 13,1 k €
38 830
≈ 8,34 k €
—
2017
64 280
≈ 14,1 k €
35 476
≈ 7,77 k €
0
2016
109 095
≈ 24,3 k €
77 993
≈ 17,4 k €
—
2015
73 090
≈ 16,4 k €
31 809
≈ 7,16 k €
—
2014
73 301
≈ 16,5 k €
30 058
≈ 6,76 k €
1
2013
75 304
≈ 17 k €
31 986
≈ 7,24 k €
1
2012
72 233
≈ 16,2 k €
19 808
≈ 4,45 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

76,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

4,29

Rotation des actifs

1

Chiffre d'affaires / salarié

389 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma WEBSTAGE SRL după CUI?

Cauți CUI 25477723. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru WEBSTAGE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru WEBSTAGE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea WEBSTAGE SRL, CUI 25477723, nr. Reg. Com. J2009000951358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are WEBSTAGE SRL în 2025?

WEBSTAGE SRL (CUI 25477723) a avut o marjă de profit net de 76,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).