Retour à la recherche

GROZA & ASOCIATII SRL

ActifAssujetti à la TVA

GROZA & ASOCIATII SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este de consultanță pentru afaceri și management conform codului CAEN 7022.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 25399749 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°12985CAEN 7022 n°2773

Informations générales

NomGROZA & ASOCIATII SRL
CUI25399749
N° d'immatriculationJ2009000801352
AdresseStr. MARTIR RADU CONSTANTIN, 17, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal7020
Codes CAEN autorisés70228299
Date d'immatriculation03/04/2009
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

348 k RON

vs 368 k RON

≈ 69 k €

Profit net (2025)

230 k RON

vs 185 k RON

≈ 45,7 k €

Capitaluri proprii (2025)

750 k RON

vs 726 k RON

≈ 149 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
347 721
≈ 69 k €
230 345
≈ 45,7 k €
1
2024
368 264
≈ 74 k €
184 984
≈ 37,2 k €
1
2023
185 471
≈ 37,5 k €
132 914
≈ 26,9 k €
2
2022
169 003
≈ 34,3 k €
115 401
≈ 23,4 k €
2
2021
182 905
≈ 37,2 k €
117 659
≈ 23,9 k €
2
2020
143 008
≈ 29,6 k €
87 751
≈ 18,1 k €
1
2019
149 822
≈ 31,6 k €
104 522
≈ 22 k €
2
2018
159 362
≈ 34,2 k €
99 107
≈ 21,3 k €
2
2017
150 658
≈ 33 k €
60 853
≈ 13,3 k €
1
2016
134 374
≈ 29,9 k €
43 787
≈ 9,75 k €
1
2015
180 800
≈ 40,7 k €
81 341
≈ 18,3 k €
1
2014
242 572
≈ 54,6 k €
104 001
≈ 23,4 k €
2
2013
164 171
≈ 37,2 k €
52 065
≈ 11,8 k €
—
2012
293 570
≈ 65,9 k €
150 730
≈ 33,8 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

66,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

30,7%

Ratio de liquidité générale

2,39

Rotation des actifs

0,27

Chiffre d'affaires / salarié

348 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2009-04-08—

Întrebări frecvente

Cum verific firma GROZA & ASOCIATII SRL după CUI?

Cauți CUI 25399749. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GROZA & ASOCIATII SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GROZA & ASOCIATII SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GROZA & ASOCIATII SRL, CUI 25399749, nr. Reg. Com. J2009000801352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GROZA & ASOCIATII SRL în 2025?

GROZA & ASOCIATII SRL (CUI 25399749) a avut o marjă de profit net de 66,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).