Retour à la recherche

LIZA MEDICAL SRL

Actif

LIZA MEDICAL SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în sat Cumpăna, județul Constanța. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 504.409 lei și un profit net de 388.161 lei cu un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 25388154 · Santé financière

Classement en 2025 : Constanța n°8557CAEN 8622 n°3736

Informations générales

NomLIZA MEDICAL SRL
CUI25388154
N° d'immatriculationJ2009000900138
AdresseCONSTANŢEI, 108, Sat Cumpăna, Comuna Cumpăna, Constanţa
Code CAEN principal8622
Codes CAEN autorisés862186228690
Date d'immatriculation01/04/2009
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Eforie
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

504 k RON

vs 498 k RON

≈ 100 k €

Profit net (2025)

388 k RON

vs 380 k RON

≈ 77 k €

Capitaluri proprii (2025)

389 k RON

vs 381 k RON

≈ 77,1 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
504 409
≈ 100 k €
388 161
≈ 77 k €
1
2024
498 401
≈ 100 k €
380 449
≈ 76,5 k €
1
2023
389 495
≈ 78,7 k €
293 843
≈ 59,4 k €
1
2022
360 502
≈ 73,1 k €
283 612
≈ 57,5 k €
1
2021
300 646
≈ 61,1 k €
203 872
≈ 41,4 k €
1
2020
237 642
≈ 49,1 k €
159 891
≈ 33,1 k €
1
2019
223 464
≈ 47,1 k €
150 427
≈ 31,7 k €
1
2018
185 627
≈ 39,9 k €
119 051
≈ 25,6 k €
1
2017
151 229
≈ 33,1 k €
75 883
≈ 16,6 k €
1
2016
132 142
≈ 29,4 k €
51 085
≈ 11,4 k €
1
2015
127 107
≈ 28,6 k €
45 833
≈ 10,3 k €
1
2014
119 072
≈ 26,8 k €
40 998
≈ 9,22 k €
1
2013
105 669
≈ 23,9 k €
53 404
≈ 12,1 k €
1
2012
88 859
≈ 19,9 k €
41 127
≈ 9,23 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

77%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

51,19

Rotation des actifs

1,28

Chiffre d'affaires / salarié

504 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma LIZA MEDICAL SRL după CUI?

Cauți CUI 25388154. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LIZA MEDICAL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LIZA MEDICAL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LIZA MEDICAL SRL, CUI 25388154, nr. Reg. Com. J2009000900138, sediu Sat Cumpăna, Comuna Cumpăna, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LIZA MEDICAL SRL în 2025?

LIZA MEDICAL SRL (CUI 25388154) a avut o marjă de profit net de 77% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).