Retour à la recherche

C - IMOZAV SRL

Actif

C - IMOZAV SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 394.154 lei și un profit net de 221.476 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 25171340 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°11769CAEN 6831 n°792

Informations générales

NomC - IMOZAV SRL
CUI25171340
N° d'immatriculationJ35/409/2009
AdresseMARE, 79, Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş
Code CAEN principal6831
Date d'immatriculation23/02/2009
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
ZĂVOIAN CONSTANTINadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

394 k RON

vs 266 k RON

≈ 78,2 k €

Profit net (2025)

221 k RON

vs 71,2 k RON

≈ 44 k €

Capitaluri proprii (2025)

222 k RON

vs 97,7 k RON

≈ 44 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
394 154
≈ 78,2 k €
221 476
≈ 44 k €
2
2024
265 618
≈ 53,4 k €
71 166
≈ 14,3 k €
3
2023
228 197
≈ 46,1 k €
26 833
≈ 5,42 k €
—
2022
227 520
≈ 46,1 k €
13 205
≈ 2,68 k €
6
2021
273 979
≈ 55,7 k €
107 929
≈ 21,9 k €
6
2020
279 960
≈ 57,9 k €
80 374
≈ 16,6 k €
6
2019
290 440
≈ 61,2 k €
114 931
≈ 24,2 k €
6
2018
265 488
≈ 57,1 k €
78 910
≈ 17 k €
4
2017
217 533
≈ 47,6 k €
26 701
≈ 5,85 k €
5
2016
158 558
≈ 35,3 k €
4 767
≈ 1,06 k €
5
2015
219 933
≈ 49,5 k €
97 388
≈ 21,9 k €
4
2014
182 371
≈ 41 k €
89 525
≈ 20,1 k €
1
2013
79 328
≈ 18 k €
7 225
≈ 1,63 k €
1
2012
36 821
≈ 8,26 k €
17 317
≈ 3,89 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

56,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

2,92

Rotation des actifs

1,24

Chiffre d'affaires / salarié

197 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma C - IMOZAV SRL după CUI?

Cauți CUI 25171340. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru C - IMOZAV SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru C - IMOZAV SRL?

Datele de facturare sunt denumirea C - IMOZAV SRL, CUI 25171340, nr. Reg. Com. J35/409/2009, sediu Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are C - IMOZAV SRL în 2025?

C - IMOZAV SRL (CUI 25171340) a avut o marjă de profit net de 56,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).