Retour à la recherche

VITABOLIC SRL

ActifAssujetti à la TVA

VITABOLIC SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 20.668.710 lei și un profit net de 3.636.969 lei cu 10 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 25165144 · Santé financière

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Timiș n°597CAEN 4727 n°10

Informations générales

NomVITABOLIC SRL
CUI25165144
N° d'immatriculationJ2009000385359
AdresseSEVER BOCU, 2, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal4727
Codes CAEN autorisés472747634771477247755210
Date d'immatriculation20/02/2009
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
POPESCU RADU IULIANadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

20,7 M RON

vs 18,9 M RON

≈ 4,1 M €

Profit net (2025)

3,64 M RON

vs 3,93 M RON

≈ 722 k €

Capitaluri proprii (2025)

8,74 M RON

vs 7,88 M RON

≈ 1,73 M €

Angajați (2025)

10
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
20 668 710
≈ 4,1 M €
3 636 969
≈ 722 k €
10
2024
18 906 897
≈ 3,8 M €
3 930 834
≈ 790 k €
7
2023
15 816 303
≈ 3,2 M €
3 371 256
≈ 682 k €
6
2022
11 609 897
≈ 2,35 M €
2 274 843
≈ 461 k €
6
2021
7 290 088
≈ 1,48 M €
968 818
≈ 197 k €
5
2020
4 191 891
≈ 867 k €
738 547
≈ 153 k €
4
2019
4 389 055
≈ 925 k €
486 947
≈ 103 k €
6
2018
4 222 352
≈ 907 k €
129 797
≈ 27,9 k €
6
2017
3 725 538
≈ 816 k €
164 785
≈ 36,1 k €
5
2016
2 554 635
≈ 569 k €
114 169
≈ 25,4 k €
5
2015
2 441 687
≈ 549 k €
230 596
≈ 51,9 k €
3
2014
2 144 219
≈ 482 k €
222 636
≈ 50,1 k €
6
2013
1 947 547
≈ 441 k €
190 135
≈ 43 k €
6
2012
1 719 626
≈ 386 k €
131 195
≈ 29,4 k €
5

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

17,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

41,6%

Ratio de liquidité générale

3,65

Rotation des actifs

1,85

Chiffre d'affaires / salarié

2,07 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2009-02-25—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VITABOLIC SRL după CUI?

Cauți CUI 25165144. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VITABOLIC SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VITABOLIC SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VITABOLIC SRL, CUI 25165144, nr. Reg. Com. J2009000385359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VITABOLIC SRL în 2025?

VITABOLIC SRL (CUI 25165144) a avut o marjă de profit net de 17,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).