Retour à la recherche

MARIKA KURTOSKALACS SRL

ActifAssujetti à la TVA

MARIKA KURTOSKALACS SRL este o companie cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca înființată în anul 2009. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.139.449 lei și un profit net de 509.407 lei cu 5 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 25127914 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°17509CAEN 5621 n°743

Informations générales

NomMARIKA KURTOSKALACS SRL
CUI25127914
N° d'immatriculationJ2009000333127
AdresseSLĂNIC, 3A, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Code CAEN principal5612
Codes CAEN autorisés107110724711472447275612
Date d'immatriculation16/02/2009
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
DAROCZI MARIAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

314 k RON

vs 1,14 M RON

≈ 62,4 k €

Profit net (2025)

153 k RON

vs 509 k RON

≈ 30,5 k €

Capitaluri proprii (2025)

283 k RON

vs 510 k RON

≈ 56,2 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
314 299
≈ 62,4 k €
153 490
≈ 30,5 k €
1
2024
1 139 449
≈ 229 k €
509 407
≈ 102 k €
5
2023
129 677
≈ 26,2 k €
49 166
≈ 9,94 k €
1
2022
128 969
≈ 26,2 k €
54 046
≈ 11 k €
1
2021
62 173
≈ 12,6 k €
479
≈ 97,3 €
1
2020
14 697
≈ 3,04 k €
6 094
≈ 1,26 k €
2
2019
82 190
≈ 17,3 k €
-42 631
≈ -8,98 k €
2
2018
117 714
≈ 25,3 k €
-39 202
≈ -8,42 k €
1
2017
17 033
≈ 3,73 k €
-29 671
≈ -6,5 k €
1
2016
—
-18 846
≈ -4,2 k €
1
2015
10 137
≈ 2,28 k €
-16 732
≈ -3,76 k €
1
2014
63 464
≈ 14,3 k €
-3 169
≈ -713 €
1
2013
61 929
≈ 14 k €
22 074
≈ 5 k €
1
2012
77 225
≈ 17,3 k €
22 478
≈ 5,04 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

48,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

54,2%

Ratio de liquidité générale

5,79

Rotation des actifs

0,93

Chiffre d'affaires / salarié

314 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2024-08-01—
2017-02-202018-01-16Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
2009-02-182016-04-30Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma MARIKA KURTOSKALACS SRL după CUI?

Cauți CUI 25127914. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MARIKA KURTOSKALACS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MARIKA KURTOSKALACS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MARIKA KURTOSKALACS SRL, CUI 25127914, nr. Reg. Com. J2009000333127, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MARIKA KURTOSKALACS SRL în 2025?

MARIKA KURTOSKALACS SRL (CUI 25127914) a avut o marjă de profit net de 48,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).