Retour à la recherche

GLAVA SPEED SRL

ActifAssujetti à la TVA

GLAVA SPEED SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.204.735 lei și un profit net de 463.699 lei cu 7 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 25099296 · Santé financière

Classement en 2025 : Hunedoara n°1679CAEN 4941 n°8727

Informations générales

NomGLAVA SPEED SRL
CUI25099296
N° d'immatriculationJ2009000173208
AdresseStr. PROGRESULUI, 10, Municipiul Deva, Hunedoara
Code CAEN principal4941
Date d'immatriculation10.02.2009
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,2 M RON

vs 1,04 M RON

≈ 239 k €

Profit net (2025)

464 k RON

vs 347 k RON

≈ 92 k €

Capitaluri proprii (2025)

464 k RON

vs 556 k RON

≈ 92,1 k €

Angajați (2025)

7
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 204 735
≈ 239 k €
463 699
≈ 92 k €
7
2024
1 035 218
≈ 208 k €
346 572
≈ 69,7 k €
7
2023
1 007 375
≈ 204 k €
370 486
≈ 74,9 k €
6
2022
753 349
≈ 153 k €
174 412
≈ 35,4 k €
6
2021
487 931
≈ 99,2 k €
117 868
≈ 24 k €
5
2020
463 703
≈ 95,9 k €
154 511
≈ 31,9 k €
5
2019
428 995
≈ 90,4 k €
114 863
≈ 24,2 k €
5
2018
414 898
≈ 89,2 k €
123 427
≈ 26,5 k €
5
2017
349 188
≈ 76,4 k €
130 670
≈ 28,6 k €
3
2016
241 395
≈ 53,8 k €
74 853
≈ 16,7 k €
3
2015
200 855
≈ 45,2 k €
40 165
≈ 9,04 k €
3
2014
209 226
≈ 47,1 k €
34 160
≈ 7,69 k €
3
2013
252 104
≈ 57,1 k €
73 680
≈ 16,7 k €
3
2012
246 139
≈ 55,2 k €
72 270
≈ 16,2 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

38,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

1,24

Rotation des actifs

1,03

Chiffre d'affaires / salarié

172 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2009-02-12—

Întrebări frecvente

Cum verific firma GLAVA SPEED SRL după CUI?

Cauți CUI 25099296. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GLAVA SPEED SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GLAVA SPEED SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GLAVA SPEED SRL, CUI 25099296, nr. Reg. Com. J2009000173208, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GLAVA SPEED SRL în 2025?

GLAVA SPEED SRL (CUI 25099296) a avut o marjă de profit net de 38,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).