Retour à la recherche

LORY SRL

ActifAssujetti à la TVA

LORY SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în Sat Şag, Comuna Şag, Timiş. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.401.180 lei și un profit net de 78.637 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 2498930 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°3482CAEN 4711 n°3841

Informations générales

NomLORY SRL
CUI2498930
N° d'immatriculationJ1991000634355
AdresseLXX, 54B, Sat Şag, Comuna Şag, Timiş
Code CAEN principal4711
Date d'immatriculation16/05/1991
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
ULICI ALEODORadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,4 M RON

vs 2,28 M RON

≈ 477 k €

Profit net (2025)

78,6 k RON

vs 72,1 k RON

≈ 15,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

143 k RON

vs 170 k RON

≈ 28,3 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 401 180
≈ 477 k €
78 637
≈ 15,6 k €
1
2024
2 283 472
≈ 459 k €
72 084
≈ 14,5 k €
2
2023
2 116 952
≈ 428 k €
23 118
≈ 4,67 k €
2
2022
2 045 276
≈ 415 k €
39 762
≈ 8,06 k €
2
2021
1 854 355
≈ 377 k €
32 037
≈ 6,51 k €
2
2020
1 725 283
≈ 357 k €
24 600
≈ 5,09 k €
2
2019
1 645 168
≈ 347 k €
20 105
≈ 4,24 k €
2
2018
1 628 165
≈ 350 k €
18 246
≈ 3,92 k €
2
2017
1 831 535
≈ 401 k €
55 332
≈ 12,1 k €
2
2016
1 293 645
≈ 288 k €
28 169
≈ 6,27 k €
2
2015
1 093 794
≈ 246 k €
16 241
≈ 3,65 k €
3
2014
951 163
≈ 214 k €
5 150
≈ 1,16 k €
3
2013
889 866
≈ 201 k €
530
≈ 120 €
2
2012
1 070 866
≈ 240 k €
-16 124
≈ -3,62 k €
5

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

3,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

55,1%

Ratio de liquidité générale

1,99

Rotation des actifs

8,41

Chiffre d'affaires / salarié

2,4 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LORY SRL după CUI?

Cauți CUI 2498930. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LORY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LORY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LORY SRL, CUI 2498930, nr. Reg. Com. J1991000634355, sediu Sat Şag, Comuna Şag, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LORY SRL în 2025?

LORY SRL (CUI 2498930) a avut o marjă de profit net de 3,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).