Retour à la recherche

FIT COMPANY SRL

ActifAssujetti à la TVA

FIT COMPANY SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în Municipiul Timișoara. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 8622 pentru activități de asistență medicală specializată.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 24772784 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°18020CAEN 8622 n°7370

Informations générales

NomFIT COMPANY SRL
CUI24772784
N° d'immatriculationJ2008004071354
AdresseMACILOR, 8, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal8622
Codes CAEN autorisés86218622
Date d'immatriculation20/11/2008
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
MORARU MANUELAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

196 k RON

vs 548 k RON

≈ 38,9 k €

Profit net (2025)

87,4 k RON

vs 340 k RON

≈ 17,4 k €

Capitaluri proprii (2025)

87,7 k RON

vs 341 k RON

≈ 17,4 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
196 211
≈ 38,9 k €
87 431
≈ 17,4 k €
1
2024
548 266
≈ 110 k €
340 318
≈ 68,4 k €
1
2023
548 356
≈ 111 k €
329 965
≈ 66,7 k €
1
2022
551 962
≈ 112 k €
431 669
≈ 87,5 k €
1
2021
531 044
≈ 108 k €
453 128
≈ 92,1 k €
1
2020
541 670
≈ 112 k €
452 585
≈ 93,6 k €
1
2019
558 643
≈ 118 k €
176 407
≈ 37,2 k €
1
2018
32 989
≈ 7,09 k €
-248 257
≈ -53,3 k €
—
2017
32 733
≈ 7,17 k €
-9 329
≈ -2,04 k €
—
2016
87 964
≈ 19,6 k €
1 386
≈ 309 €
—
2015
432 781
≈ 97,4 k €
237 860
≈ 53,5 k €
—
2014
17 340
≈ 3,9 k €
-32 774
≈ -7,37 k €
—
2013
33 922
≈ 7,68 k €
2 546
≈ 576 €
—
2012
76 841
≈ 17,2 k €
17 430
≈ 3,91 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

44,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,7%

Ratio de liquidité générale

5,39

Rotation des actifs

1,83

Chiffre d'affaires / salarié

196 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2016-05-24—
2011-03-012015-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.d) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
2008-11-242010-06-30Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma FIT COMPANY SRL după CUI?

Cauți CUI 24772784. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FIT COMPANY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FIT COMPANY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FIT COMPANY SRL, CUI 24772784, nr. Reg. Com. J2008004071354, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FIT COMPANY SRL în 2025?

FIT COMPANY SRL (CUI 24772784) a avut o marjă de profit net de 44,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).