Retour à la recherche

MOVE VEST SRL

ActifAssujetti à la TVA

MOVE VEST SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2024, cifra de afaceri a fost de 524.000 lei și profitul net de 373.869 lei cu 1 angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 24728720 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°11053CAEN 4942 n°50

Informations générales

NomMOVE VEST SRL
CUI24728720
N° d'immatriculationJ2008003981353
AdresseCalea BOGDANESTILOR, 32, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal4942
Date d'immatriculation11/11/2008
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
RUSU IONEL CLAUDIUadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

437 k RON

vs 524 k RON

≈ 86,7 k €

Profit net (2025)

272 k RON

vs 374 k RON

≈ 54 k €

Capitaluri proprii (2025)

645 k RON

vs 373 k RON

≈ 128 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
436 955
≈ 86,7 k €
272 156
≈ 54 k €
1
2024
524 000
≈ 105 k €
373 869
≈ 75,2 k €
1
2023
373 112
≈ 75,4 k €
219 777
≈ 44,4 k €
1
2022
433 920
≈ 88 k €
220 460
≈ 44,7 k €
1
2021
374 518
≈ 76,1 k €
209 938
≈ 42,7 k €
1
2020
323 849
≈ 67 k €
166 754
≈ 34,5 k €
1
2019
261 668
≈ 55,1 k €
131 627
≈ 27,7 k €
1
2018
260 291
≈ 55,9 k €
144 386
≈ 31 k €
1
2017
279 835
≈ 61,3 k €
142 699
≈ 31,2 k €
1
2016
205 109
≈ 45,7 k €
104 744
≈ 23,3 k €
1
2015
158 245
≈ 35,6 k €
49 789
≈ 11,2 k €
1
2014
134 267
≈ 30,2 k €
50 654
≈ 11,4 k €
1
2013
75 998
≈ 17,2 k €
-13 179
≈ -2,98 k €
2
2012
125 911
≈ 28,3 k €
26 681
≈ 5,99 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

62,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

42,2%

Ratio de liquidité générale

23,21

Rotation des actifs

0,65

Chiffre d'affaires / salarié

437 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2016-11-22—
2008-11-142016-09-12Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma MOVE VEST SRL după CUI?

Cauți CUI 24728720. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MOVE VEST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MOVE VEST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MOVE VEST SRL, CUI 24728720, nr. Reg. Com. J2008003981353, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MOVE VEST SRL în 2025?

MOVE VEST SRL (CUI 24728720) a avut o marjă de profit net de 62,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).