Retour à la recherche

KAMPUR LUBRICANTS SRL

ActifAssujetti à la TVA

KAMPUR LUBRICANTS SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în orașul Ghimbav, județul Brașov. Activitatea principală este comerțul cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 24713419 · Santé financière

Classement en 2025 : Brașov n°687CAEN 4672 n°119

Informations générales

NomKAMPUR LUBRICANTS SRL
CUI24713419
N° d'immatriculationJ2008002918082
AdresseZambilei, 32C, Oraş Ghimbav, Braşov
Code CAEN principal4672
Codes CAEN autorisés461846194672477847825210
Date d'immatriculation06/11/2008
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Codlea
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
VĂDUVA SORINadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

12,9 M RON

vs 13,3 M RON

≈ 2,56 M €

Profit net (2025)

112 k RON

vs 295 k RON

≈ 22,3 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,01 M RON

vs 1,48 M RON

≈ 200 k €

Angajați (2025)

10
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
12 879 222
≈ 2,56 M €
112 475
≈ 22,3 k €
10
2024
13 339 957
≈ 2,68 M €
295 416
≈ 59,4 k €
10
2023
13 240 879
≈ 2,68 M €
452 994
≈ 91,6 k €
10
2022
10 551 360
≈ 2,14 M €
305 366
≈ 61,9 k €
8
2021
7 517 626
≈ 1,53 M €
351 842
≈ 71,5 k €
7
2020
5 680 700
≈ 1,17 M €
119 423
≈ 24,7 k €
7
2019
6 432 837
≈ 1,36 M €
98 839
≈ 20,8 k €
8
2018
6 515 087
≈ 1,4 M €
167 931
≈ 36,1 k €
7
2017
5 375 907
≈ 1,18 M €
172 992
≈ 37,9 k €
4
2016
4 452 821
≈ 992 k €
157 389
≈ 35 k €
3
2015
3 266 002
≈ 735 k €
69 497
≈ 15,6 k €
4
2014
1 740 267
≈ 392 k €
107 970
≈ 24,3 k €
2
2013
182 090
≈ 41,2 k €
59 339
≈ 13,4 k €
1
2012
88 193
≈ 19,8 k €
-43 678
≈ -9,8 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

0,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

11,1%

Ratio de liquidité générale

1,16

Rotation des actifs

3,28

Chiffre d'affaires / salarié

1,29 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2008-11-11—

Întrebări frecvente

Cum verific firma KAMPUR LUBRICANTS SRL după CUI?

Cauți CUI 24713419. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru KAMPUR LUBRICANTS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru KAMPUR LUBRICANTS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea KAMPUR LUBRICANTS SRL, CUI 24713419, nr. Reg. Com. J2008002918082, sediu Oraş Ghimbav, Braşov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are KAMPUR LUBRICANTS SRL în 2025?

KAMPUR LUBRICANTS SRL (CUI 24713419) a avut o marjă de profit net de 0,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).