Retour à la recherche

TRUŢĂ COMPANY SRL

ActifAssujetti à la TVA

TRUŢĂ COMPANY SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în satul Măureni, județul Caraș-Severin. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 3.238.372 lei și un profit net de 331.148 lei cu 4 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 24649197 · Santé financière

Classement en 2025 : Caraș-Severin n°368CAEN 4711 n°2823

Informations générales

NomTRUŢĂ COMPANY SRL
CUI24649197
N° d'immatriculationJ2008000862112
Adresse452, Sat Măureni, Comuna Măureni, Caraş-Severin
Code CAEN principal4711
Date d'immatriculation23/10/2008
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,24 M RON

vs 2,94 M RON

≈ 643 k €

Profit net (2025)

331 k RON

vs 273 k RON

≈ 65,7 k €

Capitaluri proprii (2025)

332 k RON

vs 542 k RON

≈ 66 k €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 238 372
≈ 643 k €
331 148
≈ 65,7 k €
4
2024
2 937 688
≈ 591 k €
273 104
≈ 54,9 k €
4
2023
3 430 370
≈ 693 k €
182 881
≈ 37 k €
4
2022
3 879 890
≈ 787 k €
266 305
≈ 54 k €
4
2021
2 874 668
≈ 584 k €
130 800
≈ 26,6 k €
4
2020
2 589 617
≈ 535 k €
109 697
≈ 22,7 k €
5
2019
2 264 222
≈ 477 k €
86 741
≈ 18,3 k €
7
2018
2 038 899
≈ 438 k €
104 880
≈ 22,5 k €
9
2017
1 551 226
≈ 340 k €
75 713
≈ 16,6 k €
7
2016
1 043 493
≈ 232 k €
52 516
≈ 11,7 k €
4
2015
883 747
≈ 199 k €
40 144
≈ 9,03 k €
4
2014
594 933
≈ 134 k €
5 502
≈ 1,24 k €
3
2013
413 938
≈ 93,7 k €
7 850
≈ 1,78 k €
3
2012
387 594
≈ 87 k €
-4 874
≈ -1,09 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

10,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,6%

Ratio de liquidité générale

1,28

Rotation des actifs

4,28

Chiffre d'affaires / salarié

810 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2009-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TRUŢĂ COMPANY SRL după CUI?

Cauți CUI 24649197. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TRUŢĂ COMPANY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TRUŢĂ COMPANY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TRUŢĂ COMPANY SRL, CUI 24649197, nr. Reg. Com. J2008000862112, sediu Sat Măureni, Comuna Măureni, Caraş-Severin.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TRUŢĂ COMPANY SRL în 2025?

TRUŢĂ COMPANY SRL (CUI 24649197) a avut o marjă de profit net de 10,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).