Retour à la recherche

LIVARDMAR SRL

ActifAssujetti à la TVA

CUI: 24620964 · Santé financière

Classement en 2024 : Satu Mare n°2867CAEN 0111 n°4901

Informations générales

NomLIVARDMAR SRL
CUI24620964
N° d'immatriculationJ2008001369306
AdresseDin Jos, 29, Sat Medieşu Aurit, Comuna Medieşu Aurit, Satu Mare
Code CAEN principal111
Codes CAEN autorisés011101618123
Date d'immatriculation17/10/2008
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2024)

642 k RON

vs 416 k RON

≈ 129 k €

Profit net (2024)

6,37 k RON

vs 8,11 k RON

≈ 1,28 k €

Capitaluri proprii (2024)

323 k RON

vs 316 k RON

≈ 64,9 k €

Angajați (2024)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2024
641 922
≈ 129 k €
6 370
≈ 1,28 k €
1
2023
416 426
≈ 84,2 k €
8 108
≈ 1,64 k €
1
2022
360 219
≈ 73 k €
-211 012
≈ -42,8 k €
1
2021
385 581
≈ 78,4 k €
63 324
≈ 12,9 k €
1
2020
397 309
≈ 82,1 k €
233 523
≈ 48,3 k €
1
2019
221 607
≈ 46,7 k €
7 152
≈ 1,51 k €
1
2018
290 216
≈ 62,4 k €
192 115
≈ 41,3 k €
1
2017
303 229
≈ 66,4 k €
86 082
≈ 18,8 k €
1
2016
218 417
≈ 48,6 k €
10 754
≈ 2,39 k €
1
2015
108 792
≈ 24,5 k €
55 133
≈ 12,4 k €
1
2014
115 276
≈ 25,9 k €
-74 233
≈ -16,7 k €
1
2013
69 698
≈ 15,8 k €
-12 426
≈ -2,81 k €
—
2012
60 371
≈ 13,5 k €
-7 759
≈ -1,74 k €
0
2025Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2024

Marge bénéficiaire nette

1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

2%

Ratio de liquidité générale

0,39

Rotation des actifs

0,25

Chiffre d'affaires / salarié

642 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2009-03-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LIVARDMAR SRL după CUI?

Cauți CUI 24620964. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LIVARDMAR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LIVARDMAR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LIVARDMAR SRL, CUI 24620964, nr. Reg. Com. J2008001369306, sediu Sat Medieşu Aurit, Comuna Medieşu Aurit, Satu Mare.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LIVARDMAR SRL în 2024?

LIVARDMAR SRL (CUI 24620964) a avut o marjă de profit net de 1% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).