Retour à la recherche

SERVIA-CONT GIAS SRL

ActifAssujetti à la TVA

SERVIA-CONT GIAS SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în satul Giarmata, județul Timiș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 495.900 lei și un profit net de 261.383 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 24599021 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°10084CAEN 8299 n°2628

Informations générales

NomSERVIA-CONT GIAS SRL
CUI24599021
N° d'immatriculationJ2008003627350
Adresse1185, Sat Giarmata, Comuna Giarmata, Timiş
Code CAEN principal8299
Codes CAEN autorisés62906310682070208299
Date d'immatriculation14/10/2008
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
CRĂCIUN GIANINAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

496 k RON

vs 398 k RON

≈ 98,4 k €

Profit net (2025)

261 k RON

vs 207 k RON

≈ 51,9 k €

Capitaluri proprii (2025)

508 k RON

vs 332 k RON

≈ 101 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
495 900
≈ 98,4 k €
261 383
≈ 51,9 k €
2
2024
398 184
≈ 80 k €
207 044
≈ 41,6 k €
2
2023
298 919
≈ 60,4 k €
132 937
≈ 26,9 k €
3
2022
274 997
≈ 55,8 k €
139 300
≈ 28,2 k €
2
2021
294 340
≈ 59,8 k €
171 192
≈ 34,8 k €
3
2020
297 081
≈ 61,4 k €
169 728
≈ 35,1 k €
3
2019
290 929
≈ 61,3 k €
168 357
≈ 35,5 k €
2
2018
282 319
≈ 60,7 k €
170 300
≈ 36,6 k €
2
2017
219 417
≈ 48 k €
111 662
≈ 24,4 k €
2
2016
215 169
≈ 47,9 k €
96 827
≈ 21,6 k €
2
2015
143 045
≈ 32,2 k €
8 024
≈ 1,81 k €
3
2014
131 202
≈ 29,5 k €
76 236
≈ 17,2 k €
3
2013
87 448
≈ 19,8 k €
44 269
≈ 10 k €
2
2012
61 900
≈ 13,9 k €
13 163
≈ 2,95 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

52,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

51,4%

Ratio de liquidité générale

0,74

Rotation des actifs

0,76

Chiffre d'affaires / salarié

248 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2024-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SERVIA-CONT GIAS SRL după CUI?

Cauți CUI 24599021. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SERVIA-CONT GIAS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SERVIA-CONT GIAS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SERVIA-CONT GIAS SRL, CUI 24599021, nr. Reg. Com. J2008003627350, sediu Sat Giarmata, Comuna Giarmata, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SERVIA-CONT GIAS SRL în 2025?

SERVIA-CONT GIAS SRL (CUI 24599021) a avut o marjă de profit net de 52,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).