Retour à la recherche

CENTRUL MEDICAL DR. HRUBARU N&B SRL

Actif

CENTRUL MEDICAL DR. HRUBARU N&B SRL este o entitate înființată în anul 2008 cu sediul în municipiul Timișoara. Compania a înregistrat o cifră de afaceri de 599.763 lei și un profit net de 378.435 lei în anul 2024.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 24522206 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°10791CAEN 8622 n°4299

Informations générales

NomCENTRUL MEDICAL DR. HRUBARU N&B SRL
CUI24522206
N° d'immatriculationJ2008003446359
AdresseStr. VLAHUTA, 2, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal8622
Codes CAEN autorisés86228690
Date d'immatriculation26/09/2008
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

455 k RON

vs 600 k RON

≈ 90,3 k €

Profit net (2025)

233 k RON

vs 378 k RON

≈ 46,3 k €

Capitaluri proprii (2025)

234 k RON

vs 682 k RON

≈ 46,4 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
454 994
≈ 90,3 k €
233 128
≈ 46,3 k €
1
2024
599 763
≈ 121 k €
378 435
≈ 76,1 k €
1
2023
533 227
≈ 108 k €
304 333
≈ 61,5 k €
1
2022
540 194
≈ 110 k €
350 984
≈ 71,2 k €
1
2021
474 758
≈ 96,5 k €
267 818
≈ 54,4 k €
1
2020
386 839
≈ 80 k €
174 489
≈ 36,1 k €
2
2019
462 097
≈ 97,4 k €
215 061
≈ 45,3 k €
2
2018
450 493
≈ 96,8 k €
227 089
≈ 48,8 k €
2
2017
493 344
≈ 108 k €
278 439
≈ 61 k €
3
2016
438 788
≈ 97,7 k €
222 525
≈ 49,6 k €
12
2015
271 258
≈ 61 k €
81 119
≈ 18,2 k €
6
2014
278 568
≈ 62,7 k €
43 457
≈ 9,78 k €
6
2013
269 448
≈ 61 k €
16 617
≈ 3,76 k €
6
2012
442 642
≈ 99,3 k €
230 866
≈ 51,8 k €
6

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

51,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,8%

Ratio de liquidité générale

0,09

Rotation des actifs

1,08

Chiffre d'affaires / salarié

455 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CENTRUL MEDICAL DR. HRUBARU N&B SRL după CUI?

Cauți CUI 24522206. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CENTRUL MEDICAL DR. HRUBARU N&B SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CENTRUL MEDICAL DR. HRUBARU N&B SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CENTRUL MEDICAL DR. HRUBARU N&B SRL, CUI 24522206, nr. Reg. Com. J2008003446359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CENTRUL MEDICAL DR. HRUBARU N&B SRL în 2025?

CENTRUL MEDICAL DR. HRUBARU N&B SRL (CUI 24522206) a avut o marjă de profit net de 51,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).