Retour à la recherche

EUROTEST SRL

ActifAssujetti à la TVA

EUROTEST SRL este o firmă înființată în anul 2008 cu sediul în municipiul Cluj-Napoca. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 3.022.211 lei și un profit net de 642.940 lei cu 8 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 24508996 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°3666CAEN 7120 n°164

Informations générales

NomEUROTEST SRL
CUI24508996
N° d'immatriculationJ2008003873128
AdresseB-dul MUNCII, 18, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Code CAEN principal7120
Codes CAEN autorisés42114683682071127120
Date d'immatriculation24/09/2008
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,02 M RON

vs 2,79 M RON

≈ 600 k €

Profit net (2025)

643 k RON

vs 731 k RON

≈ 128 k €

Capitaluri proprii (2025)

648 k RON

vs 732 k RON

≈ 129 k €

Angajați (2025)

8
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 022 211
≈ 600 k €
642 940
≈ 128 k €
8
2024
2 794 079
≈ 562 k €
731 476
≈ 147 k €
8
2023
3 069 644
≈ 621 k €
942 963
≈ 191 k €
8
2022
2 566 521
≈ 520 k €
1 058 814
≈ 215 k €
7
2021
3 243 689
≈ 659 k €
1 610 509
≈ 327 k €
8
2020
2 738 423
≈ 566 k €
1 233 353
≈ 255 k €
9
2019
2 105 710
≈ 444 k €
794 496
≈ 167 k €
10
2018
1 832 181
≈ 394 k €
602 572
≈ 129 k €
8
2017
1 362 430
≈ 298 k €
535 988
≈ 117 k €
6
2016
1 356 633
≈ 302 k €
622 141
≈ 139 k €
6
2015
3 551 038
≈ 799 k €
2 042 579
≈ 460 k €
7
2014
2 115 535
≈ 476 k €
1 389 207
≈ 313 k €
5
2013
2 001 950
≈ 453 k €
1 359 193
≈ 308 k €
5
2012
1 771 954
≈ 398 k €
1 122 208
≈ 252 k €
4

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

21,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,2%

Ratio de liquidité générale

1,4

Rotation des actifs

1,51

Chiffre d'affaires / salarié

378 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2008-09-26—

Întrebări frecvente

Cum verific firma EUROTEST SRL după CUI?

Cauți CUI 24508996. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EUROTEST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru EUROTEST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea EUROTEST SRL, CUI 24508996, nr. Reg. Com. J2008003873128, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are EUROTEST SRL în 2025?

EUROTEST SRL (CUI 24508996) a avut o marjă de profit net de 21,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).