Retour à la recherche

MONOCONT EVIDENCE SRL

Actif

MONOCONT EVIDENCE SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. Activitatea principală este codul CAEN 6920, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 280.888 lei cu un profit net de 222.069 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 24498850 · Santé financière

Classement en 2025 : Hunedoara n°4290CAEN 6920 n°5102

Informations générales

NomMONOCONT EVIDENCE SRL
CUI24498850
N° d'immatriculationJ2008001468205
AdresseDigului, 8, Municipiul Deva, Hunedoara
Code CAEN principal6920
Date d'immatriculation22/09/2008
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

281 k RON

vs 277 k RON

≈ 55,8 k €

Profit net (2025)

222 k RON

vs 224 k RON

≈ 44,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

222 k RON

vs 224 k RON

≈ 44,1 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
280 888
≈ 55,8 k €
222 069
≈ 44,1 k €
1
2024
276 900
≈ 55,7 k €
223 824
≈ 45 k €
1
2023
287 430
≈ 58,1 k €
241 841
≈ 48,9 k €
1
2022
254 126
≈ 51,5 k €
214 750
≈ 43,5 k €
1
2021
239 759
≈ 48,7 k €
203 655
≈ 41,4 k €
1
2020
176 292
≈ 36,4 k €
141 487
≈ 29,3 k €
1
2019
199 169
≈ 42 k €
149 345
≈ 31,5 k €
1
2018
224 678
≈ 48,3 k €
173 334
≈ 37,2 k €
1
2017
198 807
≈ 43,5 k €
154 340
≈ 33,8 k €
1
2016
162 494
≈ 36,2 k €
120 258
≈ 26,8 k €
1
2015
180 243
≈ 40,5 k €
138 148
≈ 31,1 k €
1
2014
169 210
≈ 38,1 k €
127 122
≈ 28,6 k €
1
2013
167 540
≈ 37,9 k €
125 872
≈ 28,5 k €
1
2012
153 555
≈ 34,5 k €
114 808
≈ 25,8 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

79,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

28,34

Rotation des actifs

1,22

Chiffre d'affaires / salarié

281 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma MONOCONT EVIDENCE SRL după CUI?

Cauți CUI 24498850. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MONOCONT EVIDENCE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MONOCONT EVIDENCE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MONOCONT EVIDENCE SRL, CUI 24498850, nr. Reg. Com. J2008001468205, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MONOCONT EVIDENCE SRL în 2025?

MONOCONT EVIDENCE SRL (CUI 24498850) a avut o marjă de profit net de 79,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).