Retour à la recherche

ANDREVAL SRL

ActifAssujetti à la TVA

ANDREVAL SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în Comuna Limanu, județul Constanța. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 24469641 · Santé financière

Classement en 2025 : Constanța n°6286CAEN 4711 n°8782

Informations générales

NomANDREVAL SRL
CUI24469641
N° d'immatriculationJ13/3301/2008
AdressePortului, 8, Sat 2 Mai, Comuna Limanu, Constanţa
Code CAEN principal4711
Date d'immatriculation15/09/2008
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Mangalia
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
DUMITRU MARIUSadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

861 k RON

vs 959 k RON

≈ 171 k €

Profit net (2025)

90,1 k RON

vs 226 k RON

≈ 17,9 k €

Capitaluri proprii (2025)

-8,15 k RON

vs 128 k RON

≈ -1,62 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
861 163
≈ 171 k €
90 055
≈ 17,9 k €
2
2024
959 337
≈ 193 k €
226 220
≈ 45,5 k €
2
2023
819 394
≈ 166 k €
329 338
≈ 66,6 k €
2
2022
747 935
≈ 152 k €
272 075
≈ 55,2 k €
2
2021
699 762
≈ 142 k €
302 073
≈ 61,4 k €
2
2020
552 114
≈ 114 k €
185 988
≈ 38,5 k €
2
2019
608 039
≈ 128 k €
246 353
≈ 51,9 k €
2
2018
153 624
≈ 33 k €
47 610
≈ 10,2 k €
2
2017
134 550
≈ 29,5 k €
11 134
≈ 2,44 k €
1
2016
130 575
≈ 29,1 k €
-22 659
≈ -5,05 k €
2
2015
200 745
≈ 45,2 k €
112 937
≈ 25,4 k €
4
2014
1 085
≈ 244 €
-414
≈ -93,1 €
1
2013
8 426
≈ 1,91 k €
5 211
≈ 1,18 k €
2
2012
23 448
≈ 5,26 k €
-13 863
≈ -3,11 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

10,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

—

Ratio de liquidité générale

0,71

Rotation des actifs

3,73

Chiffre d'affaires / salarié

431 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2019-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ANDREVAL SRL după CUI?

Cauți CUI 24469641. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ANDREVAL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ANDREVAL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ANDREVAL SRL, CUI 24469641, nr. Reg. Com. J13/3301/2008, sediu Sat 2 Mai, Comuna Limanu, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ANDREVAL SRL în 2025?

ANDREVAL SRL (CUI 24469641) a avut o marjă de profit net de 10,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).