Retour à la recherche

TRANS RICI SRL

ActifAssujetti à la TVA

TRANS RICI SRL este o societate cu sediul în Sat Sasar, Comuna Recea, Maramureș, înființată în anul 2008. Activitatea principală este transporturile rutiere de mărfuri, având cifra de afaceri de 247.641 lei și un profit net de 645 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 24427409 · Santé financière

Classement en 2025 : Maramureș n°7083CAEN 4941 n°22195

Informations générales

NomTRANS RICI SRL
CUI24427409
N° d'immatriculationJ2008001657249
AdresseStr. 1 DECEMBRIE, 164, Sat Sasar, Comuna Recea, Maramureş
Code CAEN principal4941
Date d'immatriculation05/09/2008
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Venituri totale (2025)

524 k RON

vs 348 k RON

≈ 104 k €

Profit net (2025)

645 RON

vs 18,9 k RON

≈ 128 €

Capitaluri proprii (2025)

193 k RON

vs 192 k RON

≈ 38,3 k €

Angajați (2025)

1
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
523 726
≈ 104 k €
645
≈ 128 €
1
2024
347 871
≈ 69,9 k €
18 894
≈ 3,8 k €
1
2023
804 960
≈ 163 k €
173 044
≈ 35 k €
1
2022
194 479
≈ 39,4 k €
134
≈ 27,2 €
1
2021
268 743
≈ 54,6 k €
58 111
≈ 11,8 k €
1
2020
163 924
≈ 33,9 k €
554
≈ 115 €
1
2019
37 902
≈ 7,99 k €
-25 182
≈ -5,31 k €
1
2018
290 516
≈ 62,4 k €
82
≈ 17,6 €
2
2017
193 647
≈ 42,4 k €
467
≈ 102 €
2
2016
120 878
≈ 26,9 k €
268
≈ 59,7 €
1
2015
104 434
≈ 23,5 k €
4 400
≈ 990 €
1
2014
181 073
≈ 40,7 k €
599
≈ 135 €
1
2013
83 490
≈ 18,9 k €
9 219
≈ 2,09 k €
1
2012
46 533
≈ 10,4 k €
-4 142
≈ -930 €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

0,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

0,3%

Ratio de liquidité générale

0,58

Rotation des actifs

0,46

Chiffre d'affaires / salarié

248 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2008-09-08—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TRANS RICI SRL după CUI?

Cauți CUI 24427409. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TRANS RICI SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TRANS RICI SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TRANS RICI SRL, CUI 24427409, nr. Reg. Com. J2008001657249, sediu Sat Sasar, Comuna Recea, Maramureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TRANS RICI SRL în 2025?

TRANS RICI SRL (CUI 24427409) a avut o marjă de profit net de 0,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).