Retour à la recherche

REMADOR SPORT SRL

ActifAssujetti à la TVA

REMADOR SPORT SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în Sat Frătăuții Vechi, Comuna Frătăuții Vechi, Suceava. Activitatea principală este codul CAEN 9311.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 24412394 · Santé financière

Classement en 2025 : Suceava n°17194CAEN 9311 n°582

Informations générales

NomREMADOR SPORT SRL
CUI24412394
N° d'immatriculationJ33/1378/2008
Adresse438, Sat Frătăuţii Vechi, Comuna Frătăuţii Vechi, Suceava
Code CAEN principal9311
Date d'immatriculation02/09/2008
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Rădăuţi
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

325 RON

vs 244 RON

≈ 64,5 €

Profit net (2025)

315 RON

vs 237 RON

≈ 62,5 €

Capitaluri proprii (2025)

22,7 k RON

vs 22,4 k RON

≈ 4,51 k €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
325
≈ 64,5 €
315
≈ 62,5 €
0
2024
244
≈ 49 €
237
≈ 47,6 €
—
2023
193
≈ 39 €
190
≈ 38,4 €
—
2022
277
≈ 56,2 €
268
≈ 54,3 €
—
2021
748
≈ 152 €
668
≈ 136 €
—
2020
227
≈ 46,9 €
220
≈ 45,5 €
—
2019
866
≈ 183 €
796
≈ 168 €
—
2018
3 063
≈ 658 €
2 971
≈ 638 €
—
2017
3 664
≈ 802 €
3 599
≈ 788 €
—
2016
3 321
≈ 740 €
3 229
≈ 719 €
—
2015
2 802
≈ 630 €
2 718
≈ 611 €
—
2014
2 300
≈ 517 €
2 151
≈ 484 €
—
2013
1 548
≈ 350 €
1 535
≈ 347 €
—
2012
1 177
≈ 264 €
989
≈ 222 €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

96,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

1,4%

Ratio de liquidité générale

0,45

Rotation des actifs

0

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2013-07-26—
2008-09-082013-04-30Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma REMADOR SPORT SRL după CUI?

Cauți CUI 24412394. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru REMADOR SPORT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru REMADOR SPORT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea REMADOR SPORT SRL, CUI 24412394, nr. Reg. Com. J33/1378/2008, sediu Sat Frătăuţii Vechi, Comuna Frătăuţii Vechi, Suceava.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are REMADOR SPORT SRL în 2025?

REMADOR SPORT SRL (CUI 24412394) a avut o marjă de profit net de 96,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).