Retour à la recherche

LAUSER MANAGEMENT CONSULTING S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

CUI: 24323343 · Santé financière

Classement en 2024 : Timiș n°9767CAEN 8690 n°969

Informations générales

NomLAUSER MANAGEMENT CONSULTING S.R.L.
CUI24323343
N° d'immatriculationJ2009000490356
AdresseMARTIR CERNĂIANU, 23, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal8699
Date d'immatriculation04/03/2009
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2024)

548 k RON

vs 580 k RON

≈ 110 k €

Profit net (2024)

176 k RON

vs 66,1 k RON

≈ 35,4 k €

Capitaluri proprii (2024)

257 k RON

vs 84,9 k RON

≈ 51,8 k €

Angajați (2024)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2024
547 598
≈ 110 k €
176 321
≈ 35,4 k €
1
2023
580 230
≈ 117 k €
66 121
≈ 13,4 k €
1
2022
590 884
≈ 120 k €
656
≈ 133 €
1
2021
1 177 887
≈ 239 k €
596 949
≈ 121 k €
1
2020
1 340 737
≈ 277 k €
680 877
≈ 141 k €
1
2019
140 601
≈ 29,6 k €
54 327
≈ 11,4 k €
1
2018
55 830
≈ 12 k €
-19 243
≈ -4,14 k €
1
2017
54 792
≈ 12 k €
15 460
≈ 3,38 k €
1
2016
66 099
≈ 14,7 k €
27 756
≈ 6,18 k €
1
2015
243 331
≈ 54,7 k €
82 197
≈ 18,5 k €
1
2014
59 642
≈ 13,4 k €
38 324
≈ 8,62 k €
1
2013
53 050
≈ 12 k €
38 978
≈ 8,82 k €
1
2012
53 510
≈ 12 k €
26 449
≈ 5,94 k €
2
2025Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2024

Marge bénéficiaire nette

32,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

68,5%

Ratio de liquidité générale

1,71

Rotation des actifs

1,07

Chiffre d'affaires / salarié

548 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2008-08-14—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LAUSER MANAGEMENT CONSULTING S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 24323343. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LAUSER MANAGEMENT CONSULTING S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LAUSER MANAGEMENT CONSULTING S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea LAUSER MANAGEMENT CONSULTING S.R.L., CUI 24323343, nr. Reg. Com. J2009000490356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LAUSER MANAGEMENT CONSULTING S.R.L. în 2024?

LAUSER MANAGEMENT CONSULTING S.R.L. (CUI 24323343) a avut o marjă de profit net de 32,2% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).