Retour à la recherche

LARDEN COM SRL

ActifAssujetti à la TVA

LARDEN COM SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în satul Apahida, județul Cluj. Activitatea principală este fabricarea de uși și ferestre din material plastic, având o cifră de afaceri de 695.323 lei și un profit net de 164.963 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 24313005 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°10182CAEN 2223 n°522

Informations générales

NomLARDEN COM SRL
CUI24313005
N° d'immatriculationJ2008003402126
AdresseStr. HOREA, 5, Sat Apahida, Comuna Apahida, Cluj
Code CAEN principal2223
Date d'immatriculation11/08/2008
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
BUCSA DANIELAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

695 k RON

vs 385 k RON

≈ 138 k €

Profit net (2025)

165 k RON

vs 426 RON

≈ 32,7 k €

Capitaluri proprii (2025)

468 k RON

vs 525 k RON

≈ 92,9 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
695 323
≈ 138 k €
164 963
≈ 32,7 k €
1
2024
384 926
≈ 77,4 k €
426
≈ 85,6 €
1
2023
476 032
≈ 96,2 k €
677 528
≈ 137 k €
2
2022
578 260
≈ 117 k €
-80 793
≈ -16,4 k €
2
2021
353 314
≈ 71,8 k €
-82 271
≈ -16,7 k €
2
2020
406 717
≈ 84,1 k €
-7 330
≈ -1,52 k €
1
2019
529 511
≈ 112 k €
35 272
≈ 7,43 k €
1
2018
482 615
≈ 104 k €
-20 925
≈ -4,5 k €
2
2017
643 232
≈ 141 k €
-28 468
≈ -6,23 k €
7
2016
987 694
≈ 220 k €
191 508
≈ 42,6 k €
10
2015
961 753
≈ 216 k €
24 287
≈ 5,46 k €
8
2014
520 201
≈ 117 k €
-7 455
≈ -1,68 k €
7
2013
476 986
≈ 108 k €
2 217
≈ 502 €
7
2012
690 341
≈ 155 k €
-89 723
≈ -20,1 k €
8

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

23,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

35,3%

Ratio de liquidité générale

1,74

Rotation des actifs

0,82

Chiffre d'affaires / salarié

695 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2008-08-18—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LARDEN COM SRL după CUI?

Cauți CUI 24313005. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LARDEN COM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LARDEN COM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LARDEN COM SRL, CUI 24313005, nr. Reg. Com. J2008003402126, sediu Sat Apahida, Comuna Apahida, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LARDEN COM SRL în 2025?

LARDEN COM SRL (CUI 24313005) a avut o marjă de profit net de 23,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).