Retour à la recherche

POLICHIM SRL

ActifAssujetti à la TVA

POLICHIM SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în sat Sasar, comuna Recea, județul Maramureș. Activitatea principală este fabricarea vopselelor, lacurilor, cernelii tipografice și masticurilor.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 24295529 · Santé financière

Classement en 2025 : Maramureș n°1297CAEN 2030 n°44

Informations générales

NomPOLICHIM SRL
CUI24295529
N° d'immatriculationJ24/1440/2008
AdresseStr. SUB DURA, 1, Sat Sasar, Comuna Recea, Maramureş
Code CAEN principal2030
Date d'immatriculation06/08/2008
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,14 M RON

vs 3,44 M RON

≈ 624 k €

Profit net (2025)

126 k RON

vs 127 k RON

≈ 25,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

780 k RON

vs 653 k RON

≈ 155 k €

Angajați (2025)

10
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 143 016
≈ 624 k €
126 319
≈ 25,1 k €
10
2024
3 439 729
≈ 691 k €
127 005
≈ 25,5 k €
10
2023
3 761 151
≈ 760 k €
449 949
≈ 91 k €
10
2022
2 955 016
≈ 599 k €
76 179
≈ 15,4 k €
10
2021
3 263 881
≈ 663 k €
446 168
≈ 90,7 k €
10
2020
2 719 019
≈ 562 k €
303 970
≈ 62,8 k €
8
2019
2 314 209
≈ 488 k €
206 868
≈ 43,6 k €
7
2018
2 006 151
≈ 431 k €
259 750
≈ 55,8 k €
6
2017
1 795 371
≈ 393 k €
303 395
≈ 66,4 k €
6
2016
1 629 492
≈ 363 k €
282 732
≈ 63 k €
—
2015
1 250 098
≈ 281 k €
59 699
≈ 13,4 k €
6
2014
785 387
≈ 177 k €
101 567
≈ 22,9 k €
4
2013
773 116
≈ 175 k €
59 398
≈ 13,4 k €
5
2012
836 499
≈ 188 k €
69 672
≈ 15,6 k €
5

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

16,2%

Ratio de liquidité générale

0,81

Rotation des actifs

1,13

Chiffre d'affaires / salarié

314 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2008-08-08—

Întrebări frecvente

Cum verific firma POLICHIM SRL după CUI?

Cauți CUI 24295529. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru POLICHIM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru POLICHIM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea POLICHIM SRL, CUI 24295529, nr. Reg. Com. J24/1440/2008, sediu Sat Sasar, Comuna Recea, Maramureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are POLICHIM SRL în 2025?

POLICHIM SRL (CUI 24295529) a avut o marjă de profit net de 4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).