Retour à la recherche

FARMACIA ELENA SRL

ActifAssujetti à la TVA

FARMACIA ELENA SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în satul Trușești, județul Botoșani. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 6.510.237 lei și un profit net de 669.023 lei cu 12 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 24216983 · Santé financière

Classement en 2025 : Botoșani n°313CAEN 4773 n°544

Informations générales

NomFARMACIA ELENA SRL
CUI24216983
N° d'immatriculationJ2008000503079
AdresseTRUŞEŞTI, 42, Sat Truşeşti, Comuna Truşeşti, Botoşani
Code CAEN principal4773
Date d'immatriculation21/07/2008
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
FASNIUC STELICĂadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

6,51 M RON

vs 6,33 M RON

≈ 1,29 M €

Profit net (2025)

669 k RON

vs 595 k RON

≈ 133 k €

Capitaluri proprii (2025)

782 k RON

vs 708 k RON

≈ 155 k €

Angajați (2025)

12
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
6 510 237
≈ 1,29 M €
669 023
≈ 133 k €
12
2024
6 327 534
≈ 1,27 M €
595 455
≈ 120 k €
13
2023
6 146 094
≈ 1,24 M €
607 702
≈ 123 k €
13
2022
5 549 535
≈ 1,13 M €
568 589
≈ 115 k €
13
2021
5 318 718
≈ 1,08 M €
379 745
≈ 77,2 k €
16
2020
5 348 176
≈ 1,11 M €
547 937
≈ 113 k €
14
2019
4 918 247
≈ 1,04 M €
595 949
≈ 126 k €
14
2018
4 656 405
≈ 1 M €
582 747
≈ 125 k €
15
2017
4 183 156
≈ 916 k €
519 161
≈ 114 k €
15
2016
3 801 918
≈ 847 k €
486 954
≈ 108 k €
14
2015
3 829 423
≈ 862 k €
585 339
≈ 132 k €
10
2014
3 148 394
≈ 708 k €
516 958
≈ 116 k €
10
2013
2 232 745
≈ 505 k €
306 643
≈ 69,4 k €
8
2012
1 335 376
≈ 300 k €
95 978
≈ 21,5 k €
7

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

10,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

85,6%

Ratio de liquidité générale

1,15

Rotation des actifs

2,55

Chiffre d'affaires / salarié

543 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2008-07-22—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FARMACIA ELENA SRL după CUI?

Cauți CUI 24216983. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FARMACIA ELENA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FARMACIA ELENA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FARMACIA ELENA SRL, CUI 24216983, nr. Reg. Com. J2008000503079, sediu Sat Truşeşti, Comuna Truşeşti, Botoşani.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FARMACIA ELENA SRL în 2025?

FARMACIA ELENA SRL (CUI 24216983) a avut o marjă de profit net de 10,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).