Retour à la recherche

AGRO CERES SRL

ActifAssujetti à la TVA

AGRO CERES SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în satul Chirnogeni, județul Constanța. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 3.567.601 lei și un profit net de 582.107 lei cu 5 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 2416980 · Santé financière

Classement en 2025 : Constanța n°2242CAEN 0111 n°1713

Informations générales

NomAGRO CERES SRL
CUI2416980
N° d'immatriculationJ1991003524132
AdresseCom. CHIRNOGENI, Sat Chirnogeni, Comuna Chirnogeni, Constanţa
Code CAEN principal111
Date d'immatriculation17/09/1991
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Mangalia
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
NEDA CORINAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,57 M RON

vs 2,8 M RON

≈ 708 k €

Profit net (2025)

582 k RON

vs 864 k RON

≈ 116 k €

Capitaluri proprii (2025)

3,28 M RON

vs 3,28 M RON

≈ 651 k €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 567 601
≈ 708 k €
582 107
≈ 116 k €
5
2024
2 799 670
≈ 563 k €
864 126
≈ 174 k €
4
2023
2 040 110
≈ 412 k €
81 922
≈ 16,6 k €
3
2022
2 380 877
≈ 483 k €
1 112 471
≈ 226 k €
3
2021
1 829 129
≈ 372 k €
899 944
≈ 183 k €
2
2020
489 550
≈ 101 k €
8 148
≈ 1,68 k €
2
2019
1 172 933
≈ 247 k €
378 731
≈ 79,8 k €
3
2018
1 318 709
≈ 283 k €
845 997
≈ 182 k €
2
2017
1 206 733
≈ 264 k €
705 114
≈ 154 k €
3
2016
1 211 172
≈ 270 k €
741 214
≈ 165 k €
3
2015
597 564
≈ 134 k €
180 057
≈ 40,5 k €
2
2014
588 324
≈ 132 k €
150 987
≈ 34 k €
6
2013
1 061 923
≈ 240 k €
86 933
≈ 19,7 k €
5
2012
525 567
≈ 118 k €
132 443
≈ 29,7 k €
5

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

16,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

17,8%

Ratio de liquidité générale

0,85

Rotation des actifs

0,46

Chiffre d'affaires / salarié

714 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1994-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma AGRO CERES SRL după CUI?

Cauți CUI 2416980. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru AGRO CERES SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru AGRO CERES SRL?

Datele de facturare sunt denumirea AGRO CERES SRL, CUI 2416980, nr. Reg. Com. J1991003524132, sediu Sat Chirnogeni, Comuna Chirnogeni, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are AGRO CERES SRL în 2025?

AGRO CERES SRL (CUI 2416980) a avut o marjă de profit net de 16,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).