Retour à la recherche

M.A.V. INERTI SRL

ActifAssujetti à la TVA

M.A.V. INERTI SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în orașul Făget, județul Timiș. Activitatea principală este extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții conform codului CAEN 811.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 24166893 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°25721CAEN 0811 n°187

Informations générales

NomM.A.V. INERTI SRL
CUI24166893
N° d'immatriculationJ2008002518358
AdresseDrumul GLADNEI, 3, Loc. Făget, Oraş Făget, Timiş
Code CAEN principal811
Date d'immatriculation09/07/2008
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Făget
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

58 k RON

vs 850 k RON

≈ 11,5 k €

Profit net (2025)

147 RON

vs 18 k RON

≈ 29,2 €

Capitaluri proprii (2025)

1,25 M RON

vs 1,25 M RON

≈ 248 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
58 000
≈ 11,5 k €
147
≈ 29,2 €
1
2024
850 100
≈ 171 k €
18 014
≈ 3,62 k €
11
2023
2 314 995
≈ 468 k €
1 275 521
≈ 258 k €
18
2022
1 992 398
≈ 404 k €
640 176
≈ 130 k €
24
2021
2 363 415
≈ 480 k €
116 712
≈ 23,7 k €
23
2020
2 216 478
≈ 458 k €
1 209 421
≈ 250 k €
14
2019
1 107 867
≈ 233 k €
445 726
≈ 93,9 k €
5
2018
1 242 199
≈ 267 k €
325 645
≈ 70 k €
3
2017
4 200
≈ 919 €
3 103
≈ 679 €
1
2016
24 000
≈ 5,34 k €
22 816
≈ 5,08 k €
—
2015
18 000
≈ 4,05 k €
15 672
≈ 3,53 k €
—
2014
112 657
≈ 25,3 k €
61 846
≈ 13,9 k €
—
2013
33 548
≈ 7,59 k €
6 677
≈ 1,51 k €
—
2012
67 640
≈ 15,2 k €
-1 532
≈ -344 €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

0,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

0%

Ratio de liquidité générale

2,16

Rotation des actifs

0,02

Chiffre d'affaires / salarié

58 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2008-07-16—

Întrebări frecvente

Cum verific firma M.A.V. INERTI SRL după CUI?

Cauți CUI 24166893. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru M.A.V. INERTI SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru M.A.V. INERTI SRL?

Datele de facturare sunt denumirea M.A.V. INERTI SRL, CUI 24166893, nr. Reg. Com. J2008002518358, sediu Loc. Făget, Oraş Făget, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are M.A.V. INERTI SRL în 2025?

M.A.V. INERTI SRL (CUI 24166893) a avut o marjă de profit net de 0,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).