Retour à la recherche

ÎNFRĂŢIREA SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ

ActifAssujetti à la TVA

ÎNFRĂŢIREA SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ este înființată în anul 2005 și are sediul în municipiul Medgidia. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 331.092 lei și un profit net de 171.940 lei cu 3 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 2413674 · Santé financière

Classement en 2025 : Constanța n°11163CAEN 4771 n°1470

Informations générales

NomÎNFRĂŢIREA SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ
CUI2413674
N° d'immatriculationC2005000028138
AdresseStr. REPUBLICII, 18, Municipiul Medgidia, Constanţa
Code CAEN principal4771
Date d'immatriculation09/08/2005
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Medgidia
Forme juridiqueSC
Forme de propriétéPROPR.COOPERATISTA-COOPERATIVE MESTESUGARESTI
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
AMET MAISERadministrator
COCOȘ FLOAREAadministrator
OSMAN SABIHAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Venituri totale (2025)

682 k RON

vs 506 k RON

≈ 135 k €

Profit net (2025)

172 k RON

vs 32,7 k RON

≈ 34,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

417 k RON

vs 242 k RON

≈ 82,8 k €

Angajați (2025)

3
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
681 592
≈ 135 k €
171 940
≈ 34,1 k €
3
2024
506 417
≈ 102 k €
32 722
≈ 6,58 k €
3
2023
394 100
≈ 79,7 k €
-84 571
≈ -17,1 k €
3
2022
577 513
≈ 117 k €
63 425
≈ 12,9 k €
3
2021
436 285
≈ 88,7 k €
3 543
≈ 720 €
3
2020
396 446
≈ 82 k €
-23 657
≈ -4,89 k €
3
2019
499 513
≈ 105 k €
-43 172
≈ -9,1 k €
4
2018
620 712
≈ 133 k €
9 977
≈ 2,14 k €
4
2017
576 408
≈ 126 k €
8 595
≈ 1,88 k €
4
2016
593 898
≈ 132 k €
1 827
≈ 407 €
4
2015
748 632
≈ 168 k €
127 327
≈ 28,6 k €
4
2014
561 553
≈ 126 k €
11 425
≈ 2,57 k €
6
2013
599 602
≈ 136 k €
-49 610
≈ -11,2 k €
5
2012
1 114 887
≈ 250 k €
254 846
≈ 57,2 k €
5

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

51,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

41,2%

Ratio de liquidité générale

6,03

Rotation des actifs

0,68

Chiffre d'affaires / salarié

110 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ÎNFRĂŢIREA SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ după CUI?

Cauți CUI 2413674. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ÎNFRĂŢIREA SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ÎNFRĂŢIREA SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ?

Datele de facturare sunt denumirea ÎNFRĂŢIREA SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ, CUI 2413674, nr. Reg. Com. C2005000028138, sediu Municipiul Medgidia, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ÎNFRĂŢIREA SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ în 2025?

ÎNFRĂŢIREA SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ (CUI 2413674) a avut o marjă de profit net de 51,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).