Retour à la recherche

TOP CERAMICA SRL

ActifAssujetti à la TVA

TOP CERAMICA SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 5.014.346 lei și un profit net de 814.984 lei cu 6 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 24081975 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°1931CAEN 4778 n°199

Informations générales

NomTOP CERAMICA SRL
CUI24081975
N° d'immatriculationJ2008002298353
AdresseStr. STELELOR, 4, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal4778
Codes CAEN autorisés4673477547784779479152109512
Date d'immatriculation20/06/2008
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
STĂNESCU MARIUSadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

5,01 M RON

vs 5,55 M RON

≈ 995 k €

Profit net (2025)

815 k RON

vs 739 k RON

≈ 162 k €

Capitaluri proprii (2025)

4,15 M RON

vs 3,34 M RON

≈ 824 k €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
5 014 346
≈ 995 k €
814 984
≈ 162 k €
6
2024
5 546 416
≈ 1,11 M €
739 199
≈ 149 k €
5
2023
4 557 752
≈ 921 k €
1 004 318
≈ 203 k €
5
2022
2 723 426
≈ 552 k €
225 282
≈ 45,7 k €
5
2021
2 824 494
≈ 574 k €
1 344 562
≈ 273 k €
6
2020
2 104 236
≈ 435 k €
119 860
≈ 24,8 k €
5
2019
1 327 810
≈ 280 k €
3 198
≈ 674 €
6
2018
1 360 290
≈ 292 k €
10 118
≈ 2,17 k €
7
2017
1 292 919
≈ 283 k €
24 032
≈ 5,26 k €
5
2016
1 003 335
≈ 223 k €
38 363
≈ 8,54 k €
4
2015
1 020 270
≈ 230 k €
38 018
≈ 8,55 k €
3
2014
692 545
≈ 156 k €
-20 059
≈ -4,51 k €
2
2013
215 083
≈ 48,7 k €
-47 721
≈ -10,8 k €
4
2012
117 839
≈ 26,4 k €
-43 802
≈ -9,83 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

16,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

19,6%

Ratio de liquidité générale

2,04

Rotation des actifs

0,64

Chiffre d'affaires / salarié

836 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2008-06-23—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TOP CERAMICA SRL după CUI?

Cauți CUI 24081975. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TOP CERAMICA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TOP CERAMICA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TOP CERAMICA SRL, CUI 24081975, nr. Reg. Com. J2008002298353, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TOP CERAMICA SRL în 2025?

TOP CERAMICA SRL (CUI 24081975) a avut o marjă de profit net de 16,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).