Retour à la recherche

EUROSYSTHEM SRL

ActifAssujetti à la TVA

EUROSYSTHEM SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 511.482 lei și un profit net de 196.917 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 24054547 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°20425CAEN 5829 n°698

Informations générales

NomEUROSYSTHEM SRL
CUI24054547
N° d'immatriculationJ2008002228356
AdresseStr. NICOLAE STOICA DE HAŢEG, 53, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal5829
Codes CAEN autorisés5821582962106220629063109510
Date d'immatriculation16/06/2008
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

144 k RON

vs 511 k RON

≈ 28,6 k €

Profit net (2025)

32,9 k RON

vs 197 k RON

≈ 6,54 k €

Capitaluri proprii (2025)

33,6 k RON

vs 199 k RON

≈ 6,67 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
144 250
≈ 28,6 k €
32 937
≈ 6,54 k €
2
2024
511 482
≈ 103 k €
196 917
≈ 39,6 k €
2
2023
781 027
≈ 158 k €
387 618
≈ 78,4 k €
3
2022
1 107 591
≈ 225 k €
565 545
≈ 115 k €
3
2021
1 085 011
≈ 221 k €
649 051
≈ 132 k €
3
2020
648 064
≈ 134 k €
340 707
≈ 70,4 k €
3
2019
518 192
≈ 109 k €
122 788
≈ 25,9 k €
3
2018
554 926
≈ 119 k €
267 976
≈ 57,6 k €
3
2017
653 618
≈ 143 k €
311 250
≈ 68,1 k €
5
2016
519 538
≈ 116 k €
126 775
≈ 28,2 k €
4
2015
618 625
≈ 139 k €
173 073
≈ 38,9 k €
2
2014
450 666
≈ 101 k €
99 973
≈ 22,5 k €
1
2013
578 874
≈ 131 k €
104 852
≈ 23,7 k €
4
2012
458 512
≈ 103 k €
152 966
≈ 34,3 k €
4

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

22,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

98%

Ratio de liquidité générale

0,96

Rotation des actifs

0,51

Chiffre d'affaires / salarié

72,1 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2008-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma EUROSYSTHEM SRL după CUI?

Cauți CUI 24054547. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EUROSYSTHEM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru EUROSYSTHEM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea EUROSYSTHEM SRL, CUI 24054547, nr. Reg. Com. J2008002228356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are EUROSYSTHEM SRL în 2025?

EUROSYSTHEM SRL (CUI 24054547) a avut o marjă de profit net de 22,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).