Retour à la recherche

FAIST METALWORKING SRL

ActifAssujetti à la TVA

FAIST METALWORKING SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în sat Borș, județul Bihor. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 112.246.090 lei și un profit net de 4.625.375 lei cu 184 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 24049540 · Santé financière

Distincții top 105 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Bihor n°83CAEN 2562 n°3

Informations générales

NomFAIST METALWORKING SRL
CUI24049540
N° d'immatriculationJ2008001548057
AdresseŞos. BORŞULUI, 79, Sat Borş, Comuna Borş, Bihor
Code CAEN principal2553
Date d'immatriculation13/06/2008
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Bihor
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

112 M RON

vs 114 M RON

≈ 22,3 M €

Profit net (2025)

4,63 M RON

vs 285 k RON

≈ 918 k €

Capitaluri proprii (2025)

30 M RON

vs 25,4 M RON

≈ 5,96 M €

Angajați (2025)

184
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
112 246 090
≈ 22,3 M €
4 625 375
≈ 918 k €
184
2024
113 797 960
≈ 22,9 M €
285 434
≈ 57,4 k €
214
2023
120 512 282
≈ 24,4 M €
597 452
≈ 121 k €
232
2022
111 274 757
≈ 22,6 M €
1 357 031
≈ 275 k €
226
2021
93 759 555
≈ 19,1 M €
1 001 925
≈ 204 k €
226
2020
90 174 385
≈ 18,6 M €
1 796 420
≈ 371 k €
299
2019
127 806 069
≈ 26,9 M €
4 990 901
≈ 1,05 M €
492
2018
101 534 292
≈ 21,8 M €
2 158 472
≈ 464 k €
464
2017
91 142 450
≈ 20 M €
-3 371 657
≈ -738 k €
487
2016
68 532 283
≈ 15,3 M €
-5 158 217
≈ -1,15 M €
456
2015
86 211 011
≈ 19,4 M €
3 168 464
≈ 713 k €
426
2014
70 417 107
≈ 15,8 M €
3 414 886
≈ 768 k €
372
2013
65 081 739
≈ 14,7 M €
4 840 539
≈ 1,1 M €
340
2012
65 887 084
≈ 14,8 M €
4 445 981
≈ 998 k €
226

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

4,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

15,4%

Ratio de liquidité générale

0,69

Rotation des actifs

1,53

Chiffre d'affaires / salarié

610 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2008-06-19—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FAIST METALWORKING SRL după CUI?

Cauți CUI 24049540. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FAIST METALWORKING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FAIST METALWORKING SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FAIST METALWORKING SRL, CUI 24049540, nr. Reg. Com. J2008001548057, sediu Sat Borş, Comuna Borş, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FAIST METALWORKING SRL în 2025?

FAIST METALWORKING SRL (CUI 24049540) a avut o marjă de profit net de 4,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).